Inca Ophira IKG-444 Fn olmadan rastgele tuşlara basıyor

Erdenay

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, benim klavyemde çok değişik bir sıkıntı var. Klavyemde random atıyor "+789eıopqrtuwyğü", bunu yazıyor ve de masaüstündeki simgeleri siliyor ama sadece simge Fn tuşuna basılı tutulduğunda olmuyor. Lütfen biri yardım etsin. Klavyem Inca Ophira IKG-444. Ekran klavyesinden yazdığımdan dolayı çok yazamıyorum. Bir de sorun PC'de mi, yoksa klavyede mi yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı klavyeyi bende kullanıyorum genellikle bir sorun olunca insert tuşuna basıyorum düzeliyor. Sıvı dökmüş olabilir misin bir de başka USB portuna takmayı denedin mi?

Aynı klavyeyi bende kullanıyorum genellikle bir sorun olunca insert tuşuna basıyorum düzeliyor. Sıvı dökmüş olabilir misin bir de başka USB portuna takmayı denedin mi?

Teşekkür ederim dostum düzeldi ama bu seferde qwe satırında ki tuşlar işlemiyor Tab'da dahil.

Hayır dökülmedi ama qwe numlockta ki 789'da dahil işlemiyor diğer PC'ye takıp öyle bakacağım bir de zaten klavyeye aldığıma bin pişmanım 354TL çöp resmen.
Merhaba dostlar, benim klavyemde çok değişik bir sıkıntı var. Klavyemde random atıyor "+789eıopqrtuwyğü", bunu yazıyor ve de masaüstündeki simgeleri siliyor ama sadece simge FN tuşuna basılı tutulduğunda olmuyor. Lütfen biri yardım etsin. Klavyem ınca ophira ıkg-444. ekran klavyesinden yazdığımdan dolayı çok yazamıyorum. Bir de sorun PC'de mi, yoksa klavyede mi yazabilir misiniz?

Dostlar sorun ne buldum ama nasıl bilemiyorum qwe de ki satırlar işlemiyor evet ama o FN sorunun da rastgele yazarken qwe satırın da ki tüm harf ve sembolleri giriyor çözümünü ya da kısayolunu bilen varsa lütfen söyleyebilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı