İnce bilek için saat önerisi

Berke3535

Femtopat
Daha fazla  
43 mm saatler kalın duruyor çok hoşuma gitmiyor önerilerinizi bekliyorum. Mümkünse akıllı saat olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne tarz istiyorsun ve bütçe ne kadar? Sadece görseline önem veririm swiss-made olmasına gerek yok diyorsan, diğer vereceğim örneklere nazaran biraz da ucuz olan Skagen'e bakabilirsin.

Bir tane Skagen'im mevcut ama şu an alsan onu mu alırsın diye sorarsan cevabım hayır. Düşük bütçede minimal bir görüntü için uygun sadece.

Ne tarz istiyorsun ve bütçe ne kadar? Sadece görseline önem veririm swiss-made olmasına gerek yok diyorsan, diğer vereceğim örneklere nazaran biraz da ucuz olan Skagen'e bakabilirsin.

Bir tane Skagen'im mevcut ama şu an alsan onu mu alırsın diye sorarsan cevabım hayır. Düşük bütçede minimal bir görüntü için uygun sadece.

Bütçen 3000 TL civarı geçen gshock model bir saate baktım kaba olmasını umuyordum fakat güzel oldu mümkünse su geçirmesin önem verdiğim taraf orası çünkü yüzmeyi seven biriyim.

Tissot prx powermatic 80.

Çok hoş fakat bütcemi aşıyor yoksa düşünmeden alırdım yardımın için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı