İnce hesap EFT onaylanmadı

zEraYY

Hectopat
Arkadaşlar cuma akşamı saat 6 civarında 4575 TL'lik bir sistem satın aldım ince hesaptan EFT yolu ile ancak hala onaylanmadı.

Bu gün sabah 10’da müşteri hizmetlerini arayarak durumu ilettim ve onlarda saat 13: 00’a kadar onaylanacağını söyledi, fakat onaylanmadı.

Sizce sebebi iş günü saatleri içersinde EFT yapmadigimdan mı kaynaklanıyor çünkü para benden iletildi, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
EFT sadece haftaiçi iletilir. Ayrıca genellikle sabah 8 ile akşam 5.30 civarı arasındadır. Yani paranız henüz iletilmemiş. Pazartesiyi bekleyin.

Pazartesi sabah mesai saati başladığında paranız karşı tarafa geçecektir. EFT sadece mesai saatleri içerisinde yapılır. Havale aynı bankalar arası 7/24 yapılabilir. Genelde EFT ile Havale karıştırılıyor.

Arkadaşlar sistemim bu gün 13.00 civarında onaylandı.

Eft yapmayı düşünen arkadaşlar hafta içi bankanızın eft saatlerinde ödeme yapmaya özen gösterin ki hemen onaylansın.

Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı