İncehesap coil whine ekran kartını iade kabul etmiyor

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar İncehesap bozuk ürün gönderdi, coil whine vardı değişim için servise gönderdim daha sonra 14 gün beklettiler bozuk değil deyip bana geri gönderdiler. İade de kabul etmiyorlar, ne yapmaliyim?

Ses çok yüksek değilse kullanabilirsiniz. Bu bozuk olduğu anlamına gelmez. Bobinler aşırı yük ya da kalitesinden kaynaklı yük altında ses çıkarmasıdır. Israrla reddetmeleri durumunda ise Tüketici Hakem Heyeti harici bir şansınız olduğunu düşünmüyorum.

Bir şey yapamazsın. İade süren var ise iade et derdim daha önce açsan. Coil whine performansı etkilemediği için iade edemezsin.
Hocam iade süresi i servisde bitirdiler günlerce iadede ettirmiyorlar.

Ses çok yüksek değilse kullanabilirsiniz. Bu bozuk olduğu anlamına gelmez. Israrla reddetmeleri durumunda ise Tüketici Hakem Heyeti harici bir şansınız olduğunu düşünmüyorum.
Psu hocam çok elektrik sesi geliyor.

Bilmiyorsunuz galiba tamam boş verin ben bunu kullanmak istemiyorum iade hakkinda bilginiz yoksa laf kalabası yapmayın.

Buradan arkadaşın yapabileceği bir şey yok doğruları yazmış boş atar yapmışsınız.

Bobin değişimi yapılabilir cw kesilmesi için fakat garantisi sona erecektir.

Tavsiyem aldığınız yerin teknik servisine parçayı verip bobin değişimi talep etmeniz. Ücretsiz tamir bile yapılabilir düzgün şekilde iletişim kurup problemi anlatabilirseniz. Hem garantisine bir şey olmayacaktır aldığınız yere tamir ettirirseniz.

Geri
Yukarı