incehesap.com'dan hazır sistem almak

Ama neden böyle yapıyorlar? 10 gün içinde kargo süresi vermişler garip yani. Ayrıca mailden konuşmuştuk İncehesap ile en son ürünün durumunu sordum hazır cevap gibi bir şey attı kargo aşamasında olduğu yazıyordu. büyük ihtimal 1 aya gelmez şanssız adamım ben.

kaç günde geldi peki?
Ben alırken 15 gün yazıyordu. Sipariş verdikten sonra yazdığımda 15 iş günü dediler ve tam 15 iş günü sonunda ya da 16'da kargoya vermişlerdi. Ellerinde stok olup olmamasına ve sistemde özelleştirme yapıp yapmamanıza göre değişiyor sanırım. Eğer fatura kestilerse yakın zamanda kargoya verirler.

Ekran kartı ram ve ssd aldım 2 günde elime ulaştı. Emin ol bir sıkıntı olmadan gelecektir.

Teknik destek konusunda sıkıntı yaşamazsanız sorun yok, güvenilirdir. Arkadaşımın bilgisayarı oyunda kendiliğinden kapatılıyordu gönderdi 22 gün beklettiler gönderdiklerinde aynı sorunun devam ettiğini gördük tekrar yolladı bekliyoruz.

Bu tip yerler aldığın hazır sistemse ilk kendileri kontrol ediyor. Hatta ilk etapta kasa normal çalışıyorsa bir format atıp, driver yükleyip geri postalıyorlar. Hazır sistemde parça arızasını bunların eline teslim etmek işkenceye dönüşüyor. Hazır sistemlerde yapılacak tek şey sağlam çıkması, yoksa ürünü gönder, geri al, tekrar gönder vb. hayattan soğutuyor. (bu yalnızca incehesap'a özel değil tüm benzer siteler)

Ben ölü piksel bulunan monitörü aldığımın ertesi günü geri yolladım, yaklaşık 12 gün kadar oldu ve henüz bir gelişme yok. En geç 20 gün diyorlar, illa 20. gün bekleniyor iş yapmak için, hayret bir şey.

Teknik servise senin yerine göndermişlerdir beklemen normal. Örneğin monitör Asus ise, sen incehesap'a gönderdin, incehesap Asus'a gönderdi. Bekleyeceksin. Ölü piksele değişim, iade çıkar mı bilmiyorum. 1 tane bile olsa değişmesi gerekiyor ama yasayı uygulayan kim.

Ben alırken 15 gün yazıyordu. Sipariş verdikten sonra yazdığımda 15 iş günü dediler ve tam 15 iş günü sonunda ya da 16'da kargoya vermişlerdi. Ellerinde stok olup olmamasına ve sistemde özelleştirme yapıp yapmamanıza göre değişiyor sanırım. Eğer fatura kestilerse yakın zamanda kargoya verirler.
Bu fatura olayı tam olarak nedir? bilgisayar gelmeden eve fatura mı gelmesi gerekiyor önce? öyle duymuştum.

Teknik destek konusunda sıkıntı yaşamazsanız sorun yok, güvenilirdir. Arkadaşımın bilgisayarı oyunda kendiliğinden kapatılıyordu gönderdi 22 gün beklettiler gönderdiklerinde aynı sorunun devam ettiğini gördük tekrar yolladı bekliyoruz.

Aynı sorun kuzenimde de oldu. Bilgisayarı 1 gün kullanabildi. 1 aydır kasanın gelmesini bekliyor.Gerçekten garip.

Artık hangi siteye güveneceğiz ? Biri sağlam gelse, öteki problemli oluyor. İyi hizmet vermek adamların misyonu olmaktan çıktı... Bir tanesi de çıkıp demiyor, bu insanlar minimum 4k - 5k paralar verip sistem alıyorlar, adam keyfini çıkaracak sistem bozuluyor... Şans faktörü artık bir yere kadar. Müşterisini sahiplenip, sağlam parça yollama devri bitti.

Arkadaşlar Sinerji'ye bakmanızı tavsiye ederim. Müşteri hizmetleri çok güzel, kargo veya mağazadan teslimat yapabiliyorsunuz ben sipariş verdiğimde 2-3 gün içinde bilgisayarımı toplayıp testlerini yapıp aradılar ben de mağazadan teslim aldım(kargolara güvenmediğim için).

Ürün eline ulaşır ama sorun çıkarsa uğraştırırlar kendimden biliyorum mart ayında aldım sistemi 3 ay oldu 2. kez servise yolladım inatla ürünü değiştirmemek için çaba sarf ediyorlar ilk yolladığım da 1 ay 2. sefer yolladığımda 2 hafta oldu hala bekliyorum. Umarım sıkıntı çıkmaz sisteminde. Beni hayattan soğuttular.

Geri
Yukarı