Vatan'dan hazır sistem almak

En az RTX 2060'lı falan toplanır bence.

İşte bu yüzden çok iyi bilmediğimi, daha tecrübeli arkadaşların fikirlerini dinlemeni söylüyorum :D. Sistemi paylaşma sebebim ise deneyimli arkadaşların vereceği tavsiyeler doğrultusunda kendimi geliştirmek :D . Demekki topladığım sisteme anakart olarak B550M bir anakart, 2x8 RAM takarsam ortaya çıkacak bütçe ile 1660S yerine 2060 takabilirmişim :D.

İşte bu yüzden çok iyi bilmediğimi, daha tecrübeli arkadaşların fikirlerini dinlemeni söylüyorum :D. Sistemi paylaşma sebebim ise deneyimli arkadaşların vereceği tavsiyeler doğrultusunda kendimi geliştirmek :D . Demekki topladığım sisteme anakart olarak B550M bir anakart, 2x8 RAM takarsam ortaya çıkacak bütçe ile 1660S yerine 2060 takabilirmişim :D.
Aynen öyle, iyi oldu işte :) .

Hocam RX 5700 XT bile takılır.

Arkadaşlar Vatan'dan hazır sistem alacağım fakat içinden bazı parçaları değiştirmek istiyorum. Hatta bazı parçalar bulunandan daha ucuz. Böyle bir şey oluyor mu yoksa neyse o mu, yardımcı oluyorlar mı yani?

Parçaları tek tek alıp toplayın ve indirim kovalayın mesela Vatan'da 5000 TL'lik sistemde a 320 anakart kullanılıyor o yüzden bence Vatan'dan hazır sistem alınmaz bence.

Vatan'dan PC toplamayı tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı