İncehesap Gaming gecesi ekran kartı indirimleri

Forumda ekran kartı almak için indirim bekleyen bazı kişiler var. Ben de bu kişiler unutmasın diye buraya bundan sonra her cuma konu açacağım. Eklenen ürünleri bu mesajı düzenleyip ekleyeceğim. Konuyu ana sayfada tutmak konusunda yardımcı olur iseniz sevinirim. Ve ekran kartı almayı düşünenleri etiketlerseniz yardımcı olmuş olursunuz.
@UBerk
Şu an gözükenler:
ASUS ROG STRIX GTX 1650S.
MSI RTX 2070 Ventus.
XFX RX 5700XT.
MSI RX 5600XT MX Gaming
ASUS Dual RTX 2060 Evo.
Güzel düşünce.

Teşekkürler. RTX 2060 Dual EVO ve RTX 2070 Ventus GP düşünüyorum şu an. İndirimdeki fiyatlarına göre bugün alıyorum ekran kartımı umarım.
Hocam çok para vermeyin 2060 Dual EVO modeline, ben 3100 TL'ye aldım şu an fiyatı 3300-3400 olması lazım doların artması ile eşit olarak artan kartlara bakılırsa, 3900 fiyasko bir fiyat yani, 3300 3400 üstüne almayın bence. 1 ay önce aldım.

Teşekkürler. RTX 2060 Dual Evo ve RTX 2070 Ventus GP düşünüyorum şu an. İndirimdeki fiyatlarına göre bugün alıyorum ekran kartımı umarım.

Şimdiden hayırlı olsun. Umarım güzel bir indirim olur.
Alırsanız sizden Sea of Thieves ekran görüntüleri bekleriz:D

Hocam bütçemi çok fazla aşıyor ASUS TUF kasa.
Hocam XPG Invader bu hafta gelmese gelecek hafta gelir altlara doğru bi Sharkoon kasa falan gelebilir ona bakarsınız, bu sefer XPG Invader gelmeyebilir onun yerine MSI kasa konmuş gibi duruyor gelirse ne mutlu size :).

@Esperoja Teşekkürler öneri için. Zaten kendime bütçe belirledim, RTX 2060 Dual EVO'yu 3.200-3.300 TL fiyat aralığında olursa alacağım.
Ventus modelin soğutmasını merak ediyor iseniz incelememi bırakıyorum. @UBerk

Yeni konular

Geri
Yukarı