İncehesap Gaming gecesinde ürün sepete eklenirse bizde kalıyor mu?

UmuT_35

Hectopat
Daha fazla  
Sınırlı stoklarda malum hızlı olmak lazım. Ürünü sepete eklesek bizde kalıyor mu yine? Yoksa direkt kartla satın mı almak lazım?

Sende kalmıyor. Hatta ödeme aşamasındayken stok biterse yine alamıyorsun. Stok bitmeden ödemeyi bitirip ürünü alman gerek.

Peki varsayalım kart no giriyorum ve bilgileri girdim alacağım. Sayfamda hala indirimli fiyat var. Ödeme yaparken eğer sınırlı stok bittiyse bende indirimsiz fiyatı almaz değilmi ? fiyat değişti falan gibi birşey yazar mı ?

Peki varsayalım kart no giriyorum ve bilgileri girdim alacağım. Sayfamda hala indirimli fiyat var. Ödeme yaparken eğer sınırlı stok bittiyse bende indirimsiz fiyatı almaz değilmi ? fiyat değişti falan gibi birşey yazar mı ?
En son ödemeyi yap tuşuna basmadan orada ödeyeceğin fiyat yazıyor. Ödemeyi yapmadan önce fiyatın indirimli fiyatı olduğundan emin ol 😀

Böyle durumlar için sana tavsiyem şu şekilde: Ürünün normal fiyatına indirim başlamadan bak. Misal 3.500 lira ise sanal kartına 3.000 lira limit aktar ve bekle. (Miktarları sallıyorum) Ondan sonra alma kısmında ödemeni yaparken zaten istese de kartından 3 binden fazla çekemez hiçbir bilgiye bakmadan direkt onaylayabilirsin, atıyorum ürün de 2.800'dür anında çekilir kartından, daha hızlı hareket edersin, yanlışlık olma ihtimali de minimuma iner.

Teşekkürler hepinize peki son sorum. Bu gaming gecesinde alınan ürünler hemen kargoya veriliyor mu ? Çünkü 1-2 hafta bekletecekse değmez. 3-5 tl farkı verir başka siteden alırım.

Geri
Yukarı