İncehesap hazır sistem

Ali KS

Hectopat
Daha fazla  

Bu sistemi işlemciyi 3600, anakartı ASUS TUF B450-PRO, SSD'yi de James Donkey JD512 yaparak almayı düşünüyorum. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım bu fiyatta 2070S'li bir sistem toplayamadım o yüzden böyle bir hazır sistem almaya karar verdim. İncehesap ile de hiçbir türlü iletişim kuramadım çoğu donanım için temin edilemektedir seçeneği veriyor sadece donanımı almaya çalıştığımda. Sizce güvenilir mi ve sistem iyi midir?

Önermem.

Kasanın hava sirkülasyonu pek iç açıcı durmuyor.
JD SSD'ler kaliteli değil. Önerilmiyor. Ben de önermem.

8600 TL verdikten sonra daha kaliteli toplanılabilir.

Sistemin aynısını, olabilcek en ucuz yerlerden toplamaya çalıştığımda bile bu fiyata toplayamıyorum. Bana çok ucuz geldi o yüzden.

her şeyden önce incehesap şikayetlerine bir bakmanı tavsiye ederim. 45 gündür eline sistemi ulaşmayan insanlar var. ben de 20 gündür işlemci bekliyorum hala kargoya verilmedi. bir daha asla bu sitenin adını bile ağzıma almam.

Bu sistemi işlemciyi 3600, anakartı ASUS TUF B450-PRO, SSD'yi de James Donkey JD512 yaparak almayı düşünüyorum. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım bu fiyatta 2070S'li bir sistem toplayamadım o yüzden böyle bir hazır sistem almaya karar verdim. İncehesap ile de hiçbir türlü iletişim kuramadım çoğu donanım için temin edilemektedir seçeneği veriyor sadece donanımı almaya çalıştığımda. Sizce güvenilir mi ve sistem iyi midir?
Ray tracing kullanmayi düşünmüyorsanız hattâ düşünüyorsanız bile rx 5700 xt çok daha mantikli.

Yeni konular

Geri
Yukarı