İncehesap iade alır mı?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba Technopat sakinleri hemen konuya girmek istiyorum. Konu başlığındaki gibi İncehesap iade almıyor. Bir sıvı soğutucusu aldım. ASUS marka. Kutuyi açtım lakin memnun kalmadım. Beğenmedim. Cayma hakkı kapsamında iade için bugün 8 Ağustos günü kargoya teslim ettim. Kargo transfer sürecinde 9 Ağustos yani yarın ürün ellerine ulaşır muhtemelen fakat ürünün iadesi için servise gidebilir, ekiplerimiz uygun görmezse falan dediler. Bu firmadan ürün aldığıma bin pişman oldum. Ürünün jelatinlerini açmadım. Sadece kutusunu açtım, kapattım. İade almayacaklar gibi geliyor. Acayip gerildim. Bu gece gerginlikten uyuyamıyorum. Sizce bir problem çıkar mı?

Kutusu açıldığı için tekrar satılamıyor bundan dolayı uğraştırabilirler, ayrıca bu uğraştırma konusu İncehesap'a özgü bir şey değil pek çok site bu şekilde.

14 gün cayma hakkı 2024 itibarıyla kalkacağından böyle şeyler çıktı. Teknik servisten iade edebilir veya değiştirilir şeyi çıkmadan da yapmıyorlar.

İncehesaptan daha önce farklı koşullarda birkaç alışverişim oldu. Eğer direkt incehesap üzerinden ürün aldıysan farklı Hepsiburada gibi siteler aracılığıyla aldıysan farklı davranıyorlar. Kendi sitesinde süreci uzatıp caydırmaya çalışıyorlar. Ama diğer aracı sitelerden aldığında onların politikalarını uygulamak zorunda kalıyorlar. Ama sonuç olarak o ürünü geri almak zorunda. Gerekirse THH gidersin.

Merhaba Technopat sakinleri hemen konuya girmek istiyorum. Konu başlığındaki gibi İncehesap iade almıyor. Bir sıvı soğutucusu aldım. ASUS marka. Kutuyi açtım lakin memnun kalmadım. Beğenmedim. Cayma hakkı kapsamında iade için bugün 8 Ağustos günü kargoya teslim ettim. Kargo transfer sürecinde 9 Ağustos yani yarın ürün ellerine ulaşır muhtemelen fakat ürünün iadesi için servise gidebilir, ekiplerimiz uygun görmezse falan dediler. Bu firmadan ürün aldığıma bin pişman oldum. Ürünün jelatinlerini açmadım. Sadece kutusunu açtım, kapattım. İade almayacaklar gibi geliyor. Acayip gerildim. Bu gece gerginlikten uyuyamıyorum. Sizce bir problem çıkar mı?

Bu olay incehesapa ait değil ürünün distribütör'ü ile alakalı bir durum.

Şöyle anlatayım.

Kargo İncehesap'a geldi > oradanda distribütör'e kargo aracılığı ile gönderiliyor. > ürün yetkili serviste gözatılıyor. > onaylanırsa firmaya durum belirtiliyor para iadesi yapılıyor.

Bu olay incehesapa ait değil ürünün distribütör'ü ile alakalı bir durum.

Şöyle anlatayım.

Kargo İncehesap'a geldi > oradanda distribütör'e kargo aracılığı ile gönderiliyor. > ürün yetkili serviste gözatılıyor. > onaylanırsa firmaya durum belirtiliyor para iadesi yapılıyor.

Ürün ellerine gitti kendi yetkili servisleri inceledi ürünü distribütöre gitmedi oksid bilişimde ürünü 2 saat sonra iadesine onay verdiler paramı aldım.

Geri
Yukarı