İncehesap kargo süreci

Şuan tüm sitler arasinda kargo hizi olarak en iyi incehesap bence.
Gecen cuma ekran karti aldim ince hesaptan sali günü elime ulaştı.
Bu karantina döneminde yoğunluğun hat safa oldugu yerde cok hizli geldi.

Arkadasim 16 bin tl pesin odedi 13-14 gundur bekliyor yogunluktan dolayi. Sana da sabret diyecegim ama daha dun siparis vermissin bugun konu aciyosun. Seninki sabirsizlik degil baska bir sey :)

Bende incehesap.com'dan alışveriş yaptım. Yurtiçi kargo gönderecek siparişimi. 20 Mayıs'ta sipariş ettim. Bu sabah 10:01'de dağıtıma çıktı gözüküyor. Herhalde yarın gelir. Sizin telefonunuza hiçbir SMS gelmedi mi? Takip kodu falan?

Takip kodu geldi sadece oda site üzerinden bakmak için kargo no falan yok.

Sakin ol kardeşim çıldırdın mı kulaklıksızlıktan. İki gün bekleyiver, gelecektir sakin ol.

Çıldırmadım merak etme sadece soruyorum ilk defa bu siteden alışveriş yapıyorum birkaç şikayet okuyunca sormak istedim sadece ne var bunda?

Ürünler paketleniyor yazdığına bakma orayı güncellemiyorlar. Benim satın aldığım ve elime ulaşan birkaç eşya hala paketleniyor olarak gözüküyor. Kısa zamanda eline varır.

Anladım.

Benim siparişler kısmında teslim aldığım ürünler hala kargoya verildi olarak gözüküyor, oraya çok takılmayın kargoya verildiği zaman kargo takip numaranızı alın ve kargonuzu takip edin.

Tamam teşekkürler.

Milletin kasası 1 ay sonra geliyor onlar napsın bu aralar ince hesap da yoğunluk var.

Dostum sordum sadece şikayetler görünce merak ettim.

İnce hesap şu anda çok yoğunluğu var merak etme stokta olmayan ürün satmadılar ya da paranı alıp uruguaya kaçmadılar biraz sabret gelecektir.

Abicim şaka mısınız siz? Para veriyoruz sonuçta sormak en doğal hakkım! İnternette şikayetler okuyunca sormak istedim daha önce buradan alışveriş yapan var mı süreç nasıl işledi onu sordum gelen geçen saçma sapan cevaplar veriyor. İlk defa sipariş veriyorum buradan normal yani bu konuyu açmam.

Sevgili dostum sabırlı olunuz. Mutlaka gelecektir ama malum süreçten dolayı biraz zaman alacaktır. Kafadan 1 hafta verin bir kere, hatta 10 gün. Telaş etmeyin.

Telaş değil sordum sadece.

Daha dün sipariş vermişsin ne bu heyecan, sabırsızlık? Az sabır eyle, bugün verilmezse diğer gün verilir kargoya.

Konudan çıkar mısın lütfen.

Arkadasim 16 bin TL pesin odedi 13-14 gundur bekliyor yogunluktan dolayi. Sana da sabret diyecegim ama daha dun siparis vermissin bugun konu aciyorsun. Seninki sabirsizlik degil baska bir sey :)

Abicim sordum sadece gözünüzü seveyim saçma sapan cevaplar vermeyin ilk kez alışveriş yapıyorum siteden kargo süreci nasıl işliyor onu merak ettim. Pişman ettiniz konuyu açıtğıma yemin ediyorum ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
19 mayista siparis verdim, bugun kurye uzerinde gozukuyor. Hizli gonderim yapiyorlar ama sorunlari da yok degil. Ornegin 08 mayista vermis oldugum anakart siparisi hala paketleniyor gozukuyor. Ne paketmis arkadas...

Geri
Yukarı