İncehesap kargo süreci

Ürünlerimi İncehesap'tan aldığıma bin pişman oldum. Ürünlerime yurtiçi kargo takip linki bırakılmıştı ilk başta ancak takip numarası yoktu. Daha sonra peşine düştüm ve mesaj attım MNG kargoya verildi dediler. Takip numarası attılar. Daha MNG kargo ürünü getirmedi ve şimdi İncehesap'a yazdığımda ise monitörün daha kargoya dahi verilmediğini, onu yurtiçi ile göndereceklerini söylüyorlar. 15 günlük gönderim süresi 30 gün olarak güncellenmeli bence. Ürün elimize geçtiğinde iade için kanuni bir hakkımız kalmayacak. Ayıplı ürün gelirse ne yapacağız acaba?

Senin şanssızlığın olmuş o üzüldüm.

Ürünlerimi incehesap'tan aldığıma bin pişman oldum. Ürünlerime yurtiçi kargo takip linki bırakılmıştı ilk başta ancak takip numarası yoktu. Daha sonra peşine düştüm ve mesaj attım MNG kargoya verildi dediler. Takip numarası attılar. Daha MNG kargo ürünü getirmedi ve şimdi incehesap'a yazdığımda ise monitörün daha kargoya dahi verilmediğini, onu yurtiçi ile göndereceklerini söylüyorlar. 15 günlük gönderim süresi 30 gün olarak güncellenmeli bence. Ürün elimize geçtiğinde iade için kanuni bir hakkımız kalmayacak. Ayıplı ürün gelirse ne yapacağız acaba?
14 günlük yasal hakkın kargoyu teslim alınca başlar. O konuda sorun olmaz.

Neden göndermediklerini anlamadım. Ben cuma günü ürün aldım pazartesi sabahı kargoya verildi :D Bence monitör ellerinde yok ve gelmesini beklemen için oyalıyorlar.

14 günlük yasal hakkın kargoyu teslim alınca başlar. O konuda sorun olmaz.

Neden göndermediklerini anlamadım. Ben cuma günü ürün aldım pazartesi sabahı kargoya verildi :D Bence monitör ellerinde yok ve gelmesini beklemen için oyalıyorlar.

Vallahi olayı bir türlü çözemedim. Kasa da MNG Kargo ile gönderilmiş. 2 parça olarak gönderilen ürünün biri şubeye gelmiş diğeri ortada yok. Kargo firmasını arıyorum açmıyor, mesaj atıyorum aktarma merkezinde kalmış diyor. Keşke şu karışık dönemde sistem almasaydım.

Geri
Yukarı