İncehesap kargo tutarsızlığı

25 gün civarı.

10 gün içinde teslimat deyip, 25 gün sonra size ulaştırılması ya bu gerçekten müşteriyi yani bizleri aptal, geri zekalı yerine koymaktır. Eğer benim siparişim bana belirtilen zamanda gelmezse daha ömrüm boyunca bu firmadan alışveriş yapmam. Çevremdekilere de yapmamaları için elimden geldiğince yönlendiririm.

10 gün içinde teslimat deyip 25 gün sonra size ulaştırılması ya bu gerçekten müşteriyi yani bizleri aptal gerizekalı yerine koymaktır eğer benim siparişim bana belirtilen zamanda gelmezse daha ömrüm boyunca bu firmadan alışveriş yapmam çevremdekilere de yapmamaları için elimden geldiğince yönlendiririm.
Haklısınız. Fiyatı uygun ama kargosu yavaş.

Merhabalar,
7 Temmuz'da hazır sistem siparişi vermiştim halen "ödeme onaylandı" olarak gözüküyor sipariş vermeden önce "10 gün içerisinde teslimat" şeklinde ibare bulunuyordu henüz kargoya bile verilmedi.
8 Temmuz'da sipariş verdiğim SteelSeries arctris 1 kulaklığı 6 gündür "ürün paketleniyor" şeklinde ifade ediyorlar. 6 günde 1 kulaklığı paketleyemediler mi anlamış değilim.

Eki Görüntüle 614595

Madem bu ibareyi koyuyorsunuz hizmetinizi düzgün verin. Alışveriş yapacak arkadaşlara tavsiyem başka siteleri tercih edin ben pişman oldum elim kolum bağlı bunları bekliyorum bakalım ne zaman gönderecekler siparişlerimi.
Sanırım sistemlerinde bir problem var.
29 Nisan'da sipariş ettiğim bilgisayar, elime 13 Mayıs'da ulaştı.
Bugün 14 Temmuz ama hala " Kargo Aşamasında ! " yazıyor.
Bence sen oraya bakma.

Bende kulaklık siparişi vermiştim geçen aylarda. 2 hafta sürmüştü gelmesi, mesaj attığınız zamanda hep aynı bahane karantinadan dolayı yoğunuz.

Aradım az önce 44 dakikada bağlandım düzgün konuştum hazır sistemin 1 parçasının bugün tedarik edildiğinin ve montaj aşamasına yönlendirildiği söylendi en geç önümüzdeki hafta bana ulaşacakmış. Kulaklığa gelirsek 6 gün boyunca bir kulaklığı paketlemek bu kadar zor mu istiyorsanız ben gelip paketleyeyim dedim ya işte haklısınız depolarımızı birleştiriyorduk o yüzden böyle bir durum olmuş faturanız kesilmemiş felan filan şimdi sizin için mail gönderiyorum en kısa sürede ulaştırılacak vb. söylendi bakalım 1 hafta bekleyeceğim. Yine söyledikleri cümlelerde tutarsızlık olursa bu sefer bu kadar iyi niyetli davranmayacağım 😟

Geri
Yukarı