İncehesap kargo

Benim kargo cuma günü aldım işte ayın 6'sında şubeye vermiş 7'sinde gece 3'te yola çıktı diye mesaj geldi ama bugün 8'i hala yolda gözüküyor.

Ya saçma olan detay yok arkadaş detay neden eklemiyorlar. Tamam yolda ama hangi şehirde vs hiç bir şey yok. Tamam şuan salgın var işler biraz ağır ilerliyor ama normal kargolar bile 1 günde getiriyorlar şuanda. Bu firma kurye olduğu halde bu kadar ağır olmaması gerekli diye düşünüyorum. İstanbul'dan benim burası 400-500 KM bile değil. Dün gece mesaj atıyorsun yolda diye ama bugün saat olmuş 6 hala yolda gözüküyor.

Ya saçma olan detay yok arkadaş detay neden eklemiyorlar. Tamam yolda ama hangi şehirde vs hiç bir şey yok. Tamam şuan salgın var işler biraz ağır ilerliyor ama normal kargolar bile 1 günde getiriyorlar şuanda. Bu firma kurye olduğu halde bu kadar ağır olmaması gerekli diye düşünüyorum. İstanbul'dan benim burası 400-500 KM bile değil. Dün gece mesaj atıyorsun yolda diye ama bugün saat olmuş 6 hala yolda gözüküyor.

İşin garibi benim kasa erken geldi monitör geç geldi ve test etme imkanım çok kısıtlı olacak monitör elime ulaştığında. Umarım sistemde bir sorun yaşamam da iade işlemi başımı ağrıtmaz.

Benim kargom bir haftadır İkitelli transferde gözüküyor. Benim tavsiyem satın alım yapacağınız mağazanın bulunduğu ili dikkate alın İstanbul gibi yoğun nüfuslu yerlerde çok fazla aşırı yükleme oluyor ve gecikiyor.

Geri
Yukarı