İncehesap neden pahalı?

Paylaşan oldumu bilmiyorum ama ben bu siteden alışveriş yaptım memnunda kaldım.

Bu senin bütçenin biraz üstünde ama tamamlayabileceğini düşünüyorum.
Teşekkür ederim ama gerek kalmadı. 2.El'e yöneldim. Bir kaç güne bizzat kendim elden bakmaya gideceğim.

Parça parça zaten toplama değil mi? Bende bunu yapabilirdim de daha pahalıya geliyor.

Geçen ay 6650XT vardi, 11-12K bandında fakat başkanımız sağ olsun 15k altına bulumamaz oldu 6650XT sistemler. Şu an bu bütçeye bir şey almayın biraz daha arttırın zaten yakınlarda Donanım Arşivi veya PC hocası sistem atacaktır.
16-17k bandında olur diye düşünüyorum. Arttıramazsanız birazdan bakabilirim uygun sistem.

İthalatçı garanti çoğu Akakçe'nin en ucuzu veya cimrinin çoğu trendyol vb yerlerdeki satıcıların %60i ithalatçı garanti çokta mantıklı değil aslında yani temelde ithalatçı garanti uğrastirir adami
Olabilir ama oralar mantıklı fiyat bulma yeri oluyor çoğunlukla.

Geçen ay 6650XT vardi, 11-12K bandında fakat başkanımız sağ olsun 15k altına bulumamaz oldu 6650XT sistemler. Şu an bu bütçeye bir şey almayın biraz daha arttırın zaten yakınlarda Donanım Arşivi veya PC hocası sistem atacaktır.
16-17k bandında olur diye düşünüyorum. Arttıramazsanız birazdan bakabilirim uygun sistem.
2.El'e yönelmeyi düşünüyorum. Alsam bile monitördür vs. sıkıntı çıkaracak.

Geri
Yukarı