İncehesap ORION2690 alınır mı?

Nsslenak

Centipat
İncehesap.com dan ORION2690 sistemini beğendim kendimi şartladım alacağım diye fakat o kadar cok kötü yorum okudum ki işte 2.el parça takılıyor, gelen sistem sorunlu çıkıyor, garantiyle uğraşmak zorunda kalıyorsun, ekran kartlarının hepsinde WattMan hatası veriyor vs vs. aranızda incehesap.com dan hazır sistem varsa beni bu konularda aydınlatırsa sevinirim. Ufak alış-verişlerde birçok insan sorun yaşamamış memnun ama sonuçta 3600 TL para ödeyeceğim bir de arıza sorunlarla rezil olmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap.com dan ORION2690 sistemini beğendim kendimi şartladım alacağım diye fakat o kadar cok kötü yorum okudum ki işte 2.el parça takılıyor, gelen sistem sorunlu çıkıyor, garantiyle uğraşmak zorunda kalıyorsun, ekran kartlarının hepsinde WattMan hatası veriyor vs vs. aranızda incehesap.com dan hazır sistem varsa beni bu konularda aydınlatırsa sevinirim. Ufak alış-verişlerde birçok insan sorun yaşamamış memnun ama sonuçta 3600 TL para ödeyeceğim bir de arıza sorunlarla rezil olmak istemiyorum.
Günlerdir konularına denk geliyorum bence artık o sistemi almalısın :)
Sorun yaşarsan her yerde yaşayabilirsin. Biri riske atamam diyip Vatandan almış aylardır birsürü parça garantide sürünüyormuş. Yani bozuk geleceği varsa bunu engelleyemezsin. Sadece bunun ihtimalini düşürebilirsin ki İncehesap da iyi bir sitedir. Teknoloji şans işidir.

Günlerdir konularına denk geliyorum bence artık o sistemi almalısın :)
Sorun yaşarsan her yerde yaşayabilirsin. Biri riske atamam diyip Vatandan almış aylardır birsürü parça garantide sürünüyormuş. Yani bozuk geleceği varsa bunu engelleyemezsin. Teknoloji şans işidir.
Kesin hepsini ben yazmışımdır😀 İşimi şansa bırakmak hiç istemiyorum ama bu gidişle şansa bırakıcağım gibi yoksa 2 aydır bir türlü alamadım sistemi😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı