İncehesap Sitesi Güvenilir mi?

BlackDread

Hectopat
Sistemimi elimdeki ekonomik şartlardan ötürü İncehesap sitesinden yaptım. Size sorum ise bu site güvenilir bir site mi? Daha önce alışveriş yapanlardan tecrübelerini dinlemek, görmek istiyorum.

Sistemimi elimdeki ekonomik şartlardan ötürü İncehesap sitesinden yaptım. Size sorum ise bu site güvenilir bir site mi? Daha önce alışveriş yapanlardan tecrübelerini dinlemek, görmek istiyorum.
Çok alışveriş yaptım, gayet güvenilir hızlı bir site.
Tabiki her site gibi eksikleri olabilir fazla takılmamak lazım.
Meselâ sistem alırken corsair ram kalmadı g skill takalım mi diye sorabilirler.😀

Garantiye göndereceğim Pazartesi günü. Umarım yapılır. Wattman hatası alanlar kervanına katıldık bizde 1 ay önce bu zamanlar yapılan gaming gecesinde aldım kartı, arızalı olduğunu geç farkettim.
Kotu olmus, umarim degisim yaparlar. Bir firmanin guvenilirligi saglam gelen urunde degil sorun cikan urunde belli olur.

Kotu olmus, umarim degisim yaparlar. Bir firmanin guvenilirligi saglam gelen urunde degil sorun cikan urunde belli olur.
Param denk olursa iade edip GTX 1660 almayı düşünüyorum Efsane Cuma indirimlerinde.
Güvenilir ama şu Gaming Gecesinde satılan Ekran kartları nedense beni işkillendiriyor.
İşkillendirsin dostum. O gece satılan kartlartın hepsi sıkıntılı sorunlu kartlar benim düşüncem. İncehesap bunları satamadı, sonra stok eritmek için gaming gecesinde sattı başka açıklaması olamaz. Aynı kartı aynı siteden aynı gece alan insanların hepsinde bu sorun varsa bu tesadüf değildir. Benim yaşadığım wattman hatasını bu forumda başka arkadaşlarda yaşıyordu onlardada RX590 vardı, onlarda gaming gecesinden almıştı. Ayıptır günahtır ya. 75 derece kart sıcaklığı, fanlar 2200 RPM, wattman hatası insan çileden çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı