İncehesap sitesi güvenilir mi?

Doğru söylüyorsun. Aceleyle verilmiş alakasız bir cevap var ortada.
Aynen sen anladın valla sonunda. Şimdi gelde böyle bir siteye güvenip 5000 TL bir sistem al. Kafamda o uber bilgisayarı almak var ama tabi bazı yükseltmelerle ve yanında ekran ile almayı düşünüyorum ama güvenilir bir site yok.

Aynen sen anladın valla sonunda. Şimdi gelde böyle bir siteye güvenip 5000 TL bir sistem al. Kafamda o uber bilgisayarı almak var ama tabi bazı yükseltmelerle ve yanında ekran ile almayı düşünüyorum ama güvenilir bir site yok.
Teknobiyotik iyidir. Onu deneyebilirsin. Youtube da yaptığım yorum üzerine bile hemen dönüş yapıp sorunu çözmeye gayret ediyorlar.

Ben incehesap dan 5000 TL lik PC parça aldım 2.gun kargoya verdiler. Sıkıntı yok. Şubat ayında almıştım.

Screenshot_20191213-185413.png
Screenshot_20191213-185404.png

Gönderim hızı nasıl acaba?
Teknobiyotik den uzak dur.elinde yoksa çok beklersin. Ben ilk buradan alacaktım arkadaşlar sakın haa dediler. Başına gelen anlattı tavsiye etmem.100 fazla ver başka yerden al.

Eki Görüntüle 472606Eki Görüntüle 472607

Teknobiyotik den uzak dur.elinde yoksa çok beklersin. Ben ilk buradan alacaktım arkadaşlar sakın haa dediler. Başına gelen anlattı tavsiye etmem.100 fazla ver başka yerden al.
Bu siparişler kaç gün içinde eline ulaştı
Eki Görüntüle 472606Eki Görüntüle 472607

Parçaları sipariş edip sen kendin mi evde monte ettin?

Son düzenleme:
Bu siparişler kaç gün içinde eline ulaştı

Parçaları sipariş edip sen kendin mi evde monte ettin?
4 gun sonra elime ulaştı. Evet ben kendim monte ettim. Ram , klavye, mouse,pad, SSD, bunları Vatan dan aldım.
Kasa kendi kutusunda, diğer ürünler büyük bir kutuda toplu bir şekilde hasarsız bir geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı