İncehesap ürün iade işlemi

GungorMemis

Hectopat
Yer
Türkiye
İncehesap üzerinden Mi Band 4 aldım. Elime geçti ve 2 gün kullanmaya başladım şarjı çok çabuk bitiyordu bende değişim talebine bastım ve gelen kod ile ürünü geri gönderdim.

Sonra aklıma iade etme fikri geldi ama şirket ürünü servise verdik dedi. Ben de bu servisteki süre 14 gün cayma hakkına işliyor mu dedim. Onlarda ürün teslim edilince başlar dedi. Dedim o zaman hemen iade işlemlerime başlayalım 14 gün bitmeden, onlarda işi sarpa sarıp otomatik mesaj atıyor akılları sıra 14 günü bitirecekler. İade işlemi başladın ürün servisten çıkınca paramı atın diyorum cevap yok.

Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim incehesap firmasıyla bende yeni çalışmaya başladım yanlış bir parça siparişi verdim kendileriyle ürün elime gelmeden iletişime geçtim kargoyu gelir gelmez kargocuya iade şeklinde verip iade talep formu oluşturmanız yeterlidir denildi sıkıntı olcağını sanmıyorum

Babamında dediği gibi "ben internetten almam giderim bakarım iyiyse alırım"adamın bir bildiği varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap iade değişim süreçlerinde illet bir firmadır. Gönderdikleri monitörde iki tane ölü piksel vardı değişim talebiyle yolladım servise verdiler. Ürün sayfasına kocaman yazmışlar bir ölü piksel garantisi bilmem ne diye. Aradım değiştirin dedim servis bakacak dedi. Ne servisi kardeşim ürün ayıplı değişim yapılacak diyorum bekleyeceksiniz diyor. Yahu ben sizin yüzünüzden 20 gün monitör mü bekleyeceğim? Defalarca mail attım mesaj attım en sonunda değişime yeterli görülmemiştir diye cevap attılar. Hem ayıplı ürün gönder hem de değiştirme. Kan beynime sıçradı iade ediyorum ürünü gönderirseniz Tüketici hakları hakem heyetine şikayet ederim dedim, Cayma hakkı bildirimi dilekçesi yazdım mailden gönderdim 11. gün. 3 gün sonra iade işleminiz başlatıldı yazdılar dün de hesabıma geçti para. Kurtuldum bunlardan daha da imkanı yok alışveriş yapmam.

İncehesap iade değişim süreçlerinde illet bir firmadır. Gönderdikleri monitörde iki tane ölü piksel vardı değişim talebiyle yolladım servise verdiler. Ürün sayfasına kocaman yazmışlar bir ölü piksel garantisi bilmem ne diye. Aradım değiştirin dedim servis bakacak dedi. Ne servisi kardeşim ürün ayıplı değişim yapılacak diyorum bekleyeceksiniz diyor. Yahu ben sizin yüzünüzden 20 gün monitör mü bekleyeceğim? Defalarca mail attım mesaj attım en sonunda değişime yeterli görülmemiştir diye cevap attılar. Hem ayıplı ürün gönder hem de değiştirme. Kan beynime sıçradı iade ediyorum ürünü gönderirseniz Tüketici hakları hakem heyetine şikayet ederim dedim, Cayma hakkı bildirimi dilekçesi yazdım mailden gönderdim 11. gün. 3 gün sonra iade işleminiz başlatıldı yazdılar dün de hesabıma geçti para. Kurtuldum bunlardan daha da imkanı yok alışveriş yapmam.
Bana da iadeye uygunluk şeyi yapılıyor dedi. 20 gün diyorlar kafayı yiyeceğim.

İadeye uygun çıkmaz zaten muhtemelen çünkü keyiflerine göre iade sistemi belirlemişler. Sayfasında sıfır ölü piksel yazıyor alıyorum 2 ölü piksel var üründe, iadeye uygun değil diye mesaj geliyor. O zaman satarken niye sıfır ölü piksel yazıyorsun?

Hocam selamlar. Cayma hakki bildirimi dilekcesini nereden indirdiniz. Nerden indirsem farkli farkli. Ve sözleşme konusuna madde 2 yi mi yazdınız madde 3 ü mü?

Kardeşim incehesap firmasıyla bende yeni çalışmaya başladım yanlış bir parça siparişi verdim kendileriyle ürün elime gelmeden iletişime geçtim kargoyu gelir gelmez kargocuya iade şeklinde verip iade talep formu oluşturmanız yeterlidir denildi sıkıntı olcağını sanmıyorum
bu olaydan kac gun sonra iade aldilar acaba,kargoyu direk aide edince form dilekce neden falan yazdiniz mi acaba ?

Geri
Yukarı