İncehesap'dan alınan ürün ne zaman gelir?

Makaleler
1
Merhabalar dostlar, dün sabah öğleden önce bir hazır sistem siparişi verdim. Sizce siparişim ne kadar süre sonra gelir? Şikayetleri inceledim ve ürünün 1 ayı aşkın süredir eline ulaştırılmadığını söyleyenler var. Firmadan ilk alışverişim ve açıkçası tedirginim. Firma güvenilir mi ve ürün ne zaman ulaşır elime acaba tahminen?

İncecuma gününde bir adet kendime ve 1 adet arkadaşıma ekran kartı siparişi vermiştim. Benim ekran kartım 3 güne geldi. Onun ekran kartı 1.5 hafta sonra kargo edildi ve daha ulaşmadı. Çok göreceli.

Sorunsuz bir firmadır. Güvenilirdir. Fakat şu an mağazalardan lojistiğe kadar her adımda sorun var. Anlayış göstermek lazım. Kutuyu açarken video çekin belki çok yorulmuş ve hakkı verilmeyen, değer verilmeyen bir kargo görevlisine denk gelmiş olabilir. Ben hep ürünleri kutudan açarken telefondan video başlatırım.

Ben birkaç hafta önce Hepsiburada üzerinden QP Bilişim mağazasından sipariş vermiştim. Siparişim kargo yoğunluğundan ötürü 1 hafta sonra ancak kargoya verilebildi. Ki QP Bilişim anladığım kadarıyla normal şartlarda müşteri memnuniyeti yüksek ertesi gün ürün kargolayan bir firma. Bu sebeple kargo kapasitesi sorun olmuş olabilir bu günlerde.

Merhabalar dostlar, dün sabah öğleden önce bir hazır sistem siparişi verdim. Sizce siparişim ne kadar süre sonra gelir? Şikayetleri inceledim ve ürünün 1 ayı aşkın süredir eline ulaştırılmadığını söyleyenler var. Firmadan ilk alışverişim ve açıkçası tedirginim. Firma güvenilir mi ve ürün ne zaman ulaşır elime acaba tahminen?

2 Mayıs'ta bilgisayar siparişi vermiştim dün geldi 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı