İncehesap'dan Sistem Toplanır mı?

addayi3701

Hectopat
Merhaba. Ben incehesap.com'dan 3700 TL civarında bilgisayar topladım. İlk kez bir toplama bilgisayar alacağım. Bu sitenin fiyatları birazcık hesaplı olduğu için tercih ettim açıkçası.

Bilgisayar montajlamaları, kablolama işlemleri nasıl? BIOS güncellemesi falan yapıyorlar mı? Kargo süresi, paketleme özeni falan var mı? Kısacası bu siteden sistem toplamayı tavsiye ediyor musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi yapmadıklarını söylediler bana müşteri hizmetlerini aradığımda. Ancak yenil nesil Ryzen işlemciler için BIOS update kiti gönderiyor AMD.

Bu arada BIOS güncellemesi yapıyorlarmış. Mailden böyle bir cevap geldikten sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım bana yaptıklarını söylediler. İlk aradığımda cevaplayan arkadaş biraz bilgisizdi sanırım onun içinde özür dilediler.
Adsız.png

Bu arada BIOS güncellemesi yapıyorlarmış. Mailden böyle bir cevap geldikten sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım bana yaptıklarını söylediler. İlk aradığımda cevaplayan arkadaş biraz bilgisizdi sanırım onun içinde özür dilediler.
Eki Görüntüle 296679
Teşekkürler hocam.Fakat bu siteden toplamadan vazgeçtim.İkinci el ürünler geliyormuş.İtopya'dan toplayacağım.

İtopya daha mantıklı bir tercih olur. Fiyat olarak iyi incehesap fakat sistem toplamada güvenemiyorum bende itopya dan sistem toplayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı