İncehesap'ın yasaklanmasını talep ediyorum

Nereden alacağım bir şey alırken peki? Bunlar güvenilir değilse?
Onlarca teknoloji mağazası ve onların internet sitesi var neden bir siteye bağlı kalmakla inat ediyorsunuz?

Corsair model kulaklığımın sünger kısmında hafif parçalanma olduğu için garantinden geri gönderdim, şu an ellerine ulaşmış; bakalım ne zaman geri gelecek kulaklığım. Üstteki yorumlara baktığımda biraz korku sardı açıkcası...

14 günlük iade hakkına uyan, bozuk ürün yolladığında hiç uğraştırmadan parayı "iade eden" bir Türk firması varsa söyleyin. :D Bence Türkiye'deki alışveriş sitelerini burada komple yasaklayalım, herkes rahat etsin.

Arkadaşlar QP, Küçükadam, Magic, Depopark, Netsipariş, Bizdehesaplı, Sinerji, Inventus, Teknobiyotik, Amazon TR gibi sitelerden gayet memnunum ben.
Trendyol'a ayakkabıyı yolladığımda 1 hafta içinde parayı iade etmişlerdi. Keşke bilgisayar parçaları da satsalar.
Marketplace modeliyle satmaktalar.

@fryzen QP'den arkadaşımın doğum günü için 3 hafta öncesinden klavye siparişi vermiştim. Arkadaşımın doğum gününden 2 ay sonra elime ulaştı. Üstelik döviz farkını yansıtacaklardı baya bir laf edince o kadarını yapamadılar. İtopya gibi yasaklansın. :D

Bu saydıklarının kaç tanesine iade talebinde bulundun?

@fryzen QP'den arkadaşımın doğum günü için 3 hafta öncesinden klavye siparişi vermiştim. Arkadaşımın doğum gününden 2 ay sonra elime ulaştı. Üstelik döviz farkını yansıtacaklardı baya bir laf edince o kadarını yapamadılar. İtopya gibi yasaklansın. :D

Bu saydıklarının kaç tanesine iade talebinde bulundun?
QP (Hepsiburada mağazalarından aldığım kasada PSU'lu yazmasına rağmen PSU çıkmadı, Hepsiburada listeleme hatasıymış), Küçükadam, Magic ve Amazon TR sorunsuz bir şekilde iade yaptı.

Geri
Yukarı