İncehesap'ta bütün PSU fiyatlarına zam!

Zaten anakart kıtlığı vardı, şimdi de PSU kıtlığı baş gösterdi. Sadece TR'mi bu kadar etkileniyor anlamıyorum gerçekten.

Zaten anakart kıtlığı vardı, şimdi de PSU kıtlığı baş gösterdi. Sadece TR'mi bu kadar etkileniyor anlamıyorum gerçekten.
Dolar desen 5-6 aydır hala 18 seviyelerinde anlamıyorum neden böyle artışlar oluyor.Dediğin gibi sadece bizim ülkemi etkileniyor anlamıyorum.Yurtdışında psu lar çok ucuz oluyor nedense.

Belirli bir sebebi var mı bu zammın? Ne bileyim alt tarafı PSU, alan çok uzun yıllar kullanıyor kalitesiz olmadıkça.
Tahmini olarak maliyetlerden dolayı az tedarik ettikleri için fiyatları yüksek tutuyorlardır. Veya global olarak üretim sıkıntısı vardır. Fakat gördüğüm kadarıyla çoğu ürün için bizim ülkede kıtlık var gibi duruyor. Bu yüzden az tedarik ettiklerini düşünüyorum. Eskiden 50 tane getirirken, şimdi 10 tane getiriyorlardır örnek olarak. Firmaların tedarik konularında zorlandığı kesin. Bu ekonomiyle baş etmek zor. Şu an stokçuluk yaptıklarını düşünmüyorum. Dolar artışa geçerken yapıyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı