İncehesap'taki RX 6600 ikinci el olabilir mi?

Kartın 3 yıl garantisi var, bende ise 2 yıl 7 aylık bir garanti çıkıyor hocam. Değişim talebi oluşturdum, MNG kargo ile ürünü göndereceğim.

Kartın 3 yıl garantisi var, bende ise 2 yıl 7 aylık bir garanti çıkıyor hocam. Değişim talebi oluşturdum, MNG kargo ile ürünü göndereceğim.
Ben standart 2 yıl sandım hocam pardon. Ama o bahsettiğiniz tarih çok önemli bir şey değil, depoya giriş tarihidir o, bir çok üründe tarih tutmaz zaten. Ama sizin durumunuzda önemli keza kart kullanılmış kart.

Ben standart 2 yıl sandım hocam pardon. Ama o bahsettiğiniz tarih çok önemli bir şey değil, depoya giriş tarihidir O, birçok üründe tarih tutmaz zaten. Ama sizin durumunuzda önemli keza kart kullanılmış kart.

Dediğiniz gibi çizikler vesaire olmasa şu an o garanti muhabbeti hiç önemli değildi ama belli ki kullanılmış veya tamir görmüş bir kart.

Değerler normal, ikinci el ürünü alıp satmaya uğraşmayacak kadar büyük firmalar bunlar.

Ancak biri alıp 3 gün sonra iade ederse çöpe atacak değiller, başkasına satacaklardır
Garanti Süresi nerede çıkıyor?

Değerler normal, ikinci el ürünü alıp satmaya uğraşmayacak kadar büyük firmalar bunlar.

Ancak biri alıp 3 gün sonra iade ederse çöpe atacak değiller, başkasına satacaklardır.
Garanti süresi nerede çıkıyor?

Teşekkür ederim. ASUS'un kendi sitesinden seri numarasını sorgulattım.

Teşekkür ederim. ASUS'un kendi sitesinden seri numarasını sorgulattım.
O tarih ithalat tarihidir. İlerde fatura kaybetseniz bile size garanti verir asus ya da msi.

Asus ne bilsin sizin ne zaman aldığınızı.

Yasal olan elimizdeki fatura tarihidir.

Yani faturadan sonra 3 sene garanti verir firma.

Eğer faturanızı saklarsanız

O tarih ithalat tarihidir. İleride fatura kaybetseniz bile size garanti verir ASUS'ya da MSI. Yasal olan elimizdeki fatura tarihidir.

Yani faturadan sonra 3 sene garanti verir firma.

Eğer faturanızı saklarsanız.

O halde kartın kullanımında da bir problem olmadığına göre değişim veya iade süreciyle uğraşmayayım. 3 yıl içinde bir sorun çıkarsa servise gönderirim.

O halde kartın kullanımında da bir problem olmadığına göre değişim veya iade süreciyle uğraşmayayım. 3 yıl içinde bir sorun çıkarsa servise gönderirim.
Ben garanti kısmını anlattım. Ben olsam çalışıyorsa uğraşmam. Arıza olsa zaten mecbur servis verecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı