İncehesap'tan alınan PSU'da garantiye gitmesine rağmen sorun devam ediyor

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, İncehesap'tan aldığım hazır sistemin PSU'dan cızırtı sesi(coilwhine) sesi geliyor diye garantiye yolladım ve parçanın değiştiğini not düşerek ürünü yaptıklarını dediler ve geri gönderdiler. Ancak sorun hala devam ediyor. Bu durumda ne yapabilirim? 10 günden fazladır ürünü bekliyorum ve bir daha beklemek istemiyorum.

Merhaba arkadaşlar, İncehesap'tan aldığım hazır sistemin PSU'dan cızırtı sesi(coilwhine) sesi geliyor diye garantiye yolladım ve parçanın değiştiğini not düşerek ürünü yaptıklarını dediler ve geri gönderdiler. Ancak sorun hala devam ediyor. Bu durumda ne yapabilirim? 10 günden fazladır ürünü bekliyorum ve bir daha beklemek istemiyorum.
Coil whine yeni üründe de çıkabilir. Tamir edilince de tekrar oluşabilir. Size tavsiyem sesi duymamaya çalışın. Boşuna kendinizi yormuş olursunuz habire bütün sistemi yolla vs. Garantilerde coil whine sorun olarak bile geçmediği için.

Coil whine yeni üründe de çıkabilir. Tamir edilince de tekrar oluşabilir. Size tavsiyem sesi duymamaya çalışın. Boşuna kendinizi yormuş olursunuz ha bire bütün sistemi yolla vs. garantilerde coil whine sorun olarak bile geçmediği için.

Hocam haklısınız dediğinizi yapmak mantıklı olur ancak şöyle bir şey var ben aşırı takıntılıyım ve rahatsız ediyor onu geçtim ses aşırı derecede fazla var. Yoksa dediğiniz gibi takmam yoluma devam ederim. Benim anlamadığım ürünü yollamadan insan bir test eder sorun var mı yok mu diye bu kadar aşırı gelen bir sesi nasıl duymamışlar.

Hocam haklısınız dediğinizi yapmak mantıklı olur ancak şöyle bir şey var ben aşırı takıntılıyım ve rahatsız ediyor onu geçtim ses aşırı derecede fazla var. Yoksa dediğiniz gibi takmam yoluma devam ederim. Benim anlamadığım ürünü yollamadan insan bir test eder sorun var mı yok mu diye bu kadar aşırı gelen bir sesi nasıl duymamışlar.
Hocam muhtemelen hızlı hızlı yapıp geçiyorlar. Düşünün her sistemi ayrıntılı test etseler 30 dakika bir sisteme gider. Yüzlerce sistem olduğunu düşünecek olursak biraz hızlı yapmak zorundalar. Ama dediğiniz gibi eğer değişim olduysa en azından sistemi yüke sokup bi test edebilirlerdi. Bende de çok takıntı vardı ama artık umursamıyorum bile. Çünkü %70 ihtimal ile değişse de tamirde edilse aynı şey olacak. Direkt Asus yetkilisi ile görüşmüştüm böyle demişti.

Hocam muhtemelen hızlı hızlı yapıp geçiyorlar. Düşünün her sistemi ayrıntılı test etseler 30 dakika bir sisteme gider. Yüzlerce sistem olduğunu düşünecek olursak biraz hızlı yapmak zorundalar. Ama dediğiniz gibi eğer değişim olduysa en azından sistemi yüke sokup bir test edebilirlerdi. Bende de çok takıntı vardı ama artık umursamıyorum bile. Çünkü %70 ihtimal ile değişse de tamirde edilse aynı şey olacak. Direkt ASUS yetkilisi ile görüşmüştüm böyle demişti.

Sizde haklısınız hocam ne yapalım. Ben aradım tekrar görüştüm. Ürünü gönderin yakından takip eder ve yardımcı oluruz dediler. Ses rahatsız edici şekilde devam ederse göndermeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim değerli yorumunuz için

Yeni konular

Geri
Yukarı