İncehesap'tan ekran kartı alınır mı?

Angellll

Decapat
Daha fazla  
Haziran indirimden faydalanıp RX 6750 XT almayı düşünüyorum fakat o kadar fazla kötü yorum var ki korkmamak elde değil, sizce ne yapmalıyım?

Vatan Bilgisaya ya da MediaMarkt'tan almayı düşünüyorum fakat bu gibi yerler çok daha pahalıdan alt modelleri satıyor, cidden kafayı sıyıracağım.

Haziran indirimden faydalanıp RX 6750 XT almayı düşünüyorum fakat o kadar fazla kötü yorum var ki korkmamak elde değil, sizce ne yapmalıyım?

Vatan Bilgisaya ya da MediaMarkt'tan almayı düşünüyorum fakat bu gibi yerler çok daha pahalıdan alt modelleri satıyor, cidden kafayı sıyıracağım.

Alabilirsin, güvenilirdir. Ona bakılırsa Şikayetvar da tüm firmalar işini doğru dürüst yapmıyor. Eğer bir sorun yaşarsan da iletişime geç, yardımcı olurlar.

14 gün iade süresi var zaten. Sorun çıkartırsa iade edip geçersin. Ayrıca ben bir tane bile sorun yaşamadım.

Vatan bilgisaya ya da MediaMarkt'tan almayı düşünüyorum fakat bu gibi yerler çok daha pahalıdan alt modelleri satıyor, cidden kafayı sıyıracağım.

6750XT yerine 3070 alınız.

Geri
Yukarı