[İnceleme] FSP Hydro G Pro 850W

Evet, ülkemizde 850W stokta yok sanırım.

GF1 750W iyidir.

Ama Core Reactor stoklara gelmiş, 6 tane PCI-e girişi var, ileride ekran kartı değiştirecekseniz çok daha mantıklı olur.

GF1 ile arasında %2 kalite farkı var sadece:

6800 XT
b550f
5600x kullanıyorum şuan kasa ve PSU kaldı sadece siz bilgili birine benziyorsunuz kasa olarak gamepower warcry tercih edicem görüntüsünden dolayı geriye PSU kalıyor bunu mu almalıyım?

6800 XT
B550F
5600X kullanıyorum şu an kasa ve PSU kaldı sadece siz bilgili birine benziyorsunuz kasa olarak Gamepower warCry tercih edeceğim görüntüsünden dolayı geriye PSU kalıyor bunu mu almalıyım?

Gamepower kasa almayın. Aynı fiyata CM TD500 alın. PSU için bütçe nedir?

@Kralx Gamepower warCry almayın, malzeme kalitesi ve hava sirkülasyonu olarak sınıfta kalan bir kasa, kötü.

Gamepower warCry fiyatına şunu alabilirsiniz:

PSU olarak GF1 ve Core Reactor arasında az fark var, %2 civarı, 6 tane PCI-e girişi olduğu için Core Reactor öneririm.

WarCry almayın.

Bütçe varsa güç kaynağı olarak GF1 veya bunu alabilirsiniz.

Olmadı Strider S de var.

Olmadı strider s de var.

@Kralx
Strider s hakkında sesli çalıştığı söyleniyor, linus forumda takılırken görmüştüm, bunu da dikkate alın.

@MisakiTaro strider s o fiyatı hak etmiyor bu arada, 34 TL fazla verirse GF1 alabiliyor.

Veya aynı fiyatta Core Reactor alabiliyor:

@Kralx
Strider s hakkında sesli çalıştığı söyleniyor, linus forumda takılırken görmüştüm, bunu da dikkate alın.

@MisakiTaro strider s o fiyatı hak etmiyor bu arada, 34 TL fazla verirse GF1 alabiliyor.

Veya aynı fiyatta Core Reactor alabiliyor:

Teşekkür ederim warcry dan vazgeçtim dediğinizi yapicam 850w olsaydı iyi olurdu bütçe 1400 civarı PSU için

Bunun stoğu ne zaman geldi ya?

Hocam bunu alırsanız hem elektrik faturası az gelir hem ömürlük olur.

WarCry almayın.

Bütçe varsa güç kaynağı olarak GF1 veya bunu alabilirsiniz.

Olmadı Strider S de var.

Powerboost da bunlarla aynı seviyedeki kaç adet koruması var?

Geri
Yukarı