İncellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan Xj9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 172
  • Görüntüleme 27B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplum çirkin ve kısa boylu erkekleri yalnızca üç şekilde kabullenir;
Erkeğin toplumdaki sorumluluğu büyüktür. İster çirkin olsun ister yakışıklı. Statü kazanmak zorundadır. Yoksa kimse adam yerine koymaz. Ama kadınlar için böyle değildir.

Erkeğin toplumdaki sorumluluğu büyüktür. İster çirkin olsun ister yakışıklı. Statü kazanmak zorundadır. Yoksa kimse adam yerine koymaz. Ama kadınlar için böyle değildir.
Cok cirkin kadini da kimse adam yerine koymaz. Ama normal cirkinse yakisikli bir erkek bulur. Normal cirkin bir erkekse asla guzel kadin bulamaz, anca parayla falan bulur. @Xj9 sandbox ve normie ne demek hocam? Kum havuzu demekte ozel bir anlami varmi bu konuda?

Cok cirkin kadini da kimse adam yerine koymaz. Ama normal cirkinse yakisikli bir erkek bulur. Normal cirkin bir erkekse asla guzel kadin bulamaz, anca parayla falan bulur. @Xj9 sandbox ve normie ne demek hocam?
Çok çirkinse yine bulur, gucci'nin çirkin modeli olan Armenoid Armine Harutyunyan'ı Pembe Panjur hesabımın profil fotoğrafı yaptım yine bir sürü talip çıktı. Bir keresinde güzel bir kadın hesabı açmıştım Facebook'ta, yüzlerce erkek yetmedi yerli yabancı lezbiyenler bile mesaj attı. Ama erkeksen bunlar olmaz, mesaj alman için çok üstün olman gerek.

İlişki açısından doğru. Kadınlar yetim aylığı, nafaka, 30 yaşına kadar karşılıksız sigorta alır. Erkeğe kimse acımaz.

Çok çirkinse yine bulur, gucci'nin çirkin modeli olan Armine Harutyunyan'ı Pembe Panjur hesabımın profil fotoğrafı yaptım yine bir sürü talip çıktı. Bir keresinde güzel bir kadın hesabı açmıştım Facebook'ta, yüzlerce erkek yetmedi yerli yabancı lezbiyenler bile mesaj attı. Ama erkeksen bunlar olmaz, mesaj alman için çok üstün olman gerek.
Dogru, etrafimdaki insanlar cok yakisiklisin diyor bana. Tinder actim, 1 begeni bile gelmedi.

Dogru, etrafimdaki insanlar cok yakisiklisin diyor bana. Tinder actim, 1 begeni bile gelmedi.
Tinder hesabı kullanma, erkeği para sağma makinesi olarak gören bir uygulama. Kadınlar beğenmediği erkekleri geçtiği için çirkin erkekler bir zamandan sonra uygulama içinde görünmeyen adam oluyor, yok oluyor. Uygulama çirkin erkeklerin hesabını resmen görünmez kılıyor, bu erkekler anca para yükleyip düzgün eşleşme bulabiliyor.

Tinder hesabı kullanma, erkeği para sağma makinesi olarak gören bir uygulama. Kadınlar beğenmediği erkekleri geçtiği için çirkin erkekler bir zamandan sonra uygulama içinde görünmeyen adam oluyor, yok oluyor. Uygulama çirkin erkeklerin hesabını resmen görünmez kılıyor, bu erkekler anca para yükleyip düzgün eşleşme bulabiliyor.
Oylesine denemistim zaten. Bence sanaldan manita aranmaz, en sagliklisi gercekte bulmak. Aslinda ara sira guzel kizlarla bakistigim oluyor, ama hic biriyle tanisamadim bahane vb. olmadigi icin. Belki de dalga gecmek icin bakiyorlardir bilmiyorum.

Dün biraz baktım bu incel ve blackpill meselesine, tamamen saçmalık. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, sevgiye ihtiyacımız olduğunu da düşünmüyorum zaten. İnsanlardan sevgi beklemek acizlik bana kalırsa. Ben kendimi beğenirsem isterse tüm kızlar reddetsin umrumda olmaz, ben kendimi beğenmezsen tüm kızlar benimle olsun yine umrumda olmaz.
Ben gelecekte insanlardan uzakta, yalnız yaşamayı düşünüyorum. Kendi kendime yeterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı