İncellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan Xj9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 172
  • Görüntüleme 27B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İçimden bir ses bu konunun arkasındaki ismin Mutluww olduğunu söylüyor. Yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Asosyal Necmi, Mutluww gibi üyelerle hiçbir bağlantım yoktur.
Süperegonun ne olduğunun farkında olmayan bir sınıflandırma, çok da kâle almamak lazım bu tip hezeyanları. Bu arada umarım bunu üstünüze alınmazsınız, konu ile alakalı ifade ettim.
Hiçbir düşünce olduğu yerde saymaz, eğer olduğu yerde sayar ve ilerlemezse, veyahut farklı alt dallara ayrılmaz ise o düşünce çürür, kokuşur.

Son düzenleme:
Asosyal Necmi, Mutluww gibi üyelerle hiçbir bağlantım yoktur.

Hiçbir düşünce olduğu yerde saymaz, eğer olduğu yerde sayar ve ilerlemezse, veyahut farklı alt dallara ayrılmaz ise o düşünce çürür, kokuşur.

Olduğu yerde saymak mı? Fıkra diyerek gülüp geçtiğiniz "ye kürküm ye"ye karşısınız. Tarih boyunca insan, kendince güzele meyletmiş ve bu şekilde anlamaya çalışmıştır. Lakin güzellik geçicidir ve aslolan anlamdır. Cismin; zihin olmadan, herhangi bir değeri yoktur. Doğallık sebebiyle oluşan dürtüler ile insan bilinci arasındaki çatışmaların yönüne bakmanız lazım sanırım.

Anlamı boşverip de mevzuyu şekil ile anlamaya çalışanlar sayesinde olduğumuz yerdeyiz.

Dönüp dönüp Amerika'yı keşfetmeye çalışmak, düşünsel bir hareket olarak addediliyor. Bu da ayrı bir sorun.

Son düzenleme:
Konuya 5 mesaj girdisi olmadan küfürler havada uçuşur diyordum ancak sosyaldeki felsefe kategorisinin tadı ayrı.

Uzun lafın kısasıyla bu konuda; Mevki,makam,güç ve fiziksel özelliklerinizle ön planda duramıyorsanız, kadınlar sizi listenin sonuna yazıyor diyorsunuz.
Çoğumuz bir bardak soğuk su içerken şunu eklemek istiyorum ; Kadınlar bilinmeyeni de keşfetmek istiyorlar, hemen pes etmeyin şansınızı deneyin. 😂

Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisinde bile ait olma ve sevgi ihtiyacı önemli bir yere sahip. Sevgisiz kalan insanlar ruhsal olarak daha depresif, sağlıksız ve başarısız olma eğiliminde, bir insanın(veya insanların) öteki bir insanı sevmemesi ne kadar etik ?
Bir insan bir insanı sevmiyorsa ve o insanı yalnızlığa terk edip içten içe ölüme mahkum ediyorsa sevgi görmemiş o insan, onu sevmeyen insanlara neden can ve güvenlik borçlu olur ?

1.png

Konuya 5 mesaj girdisi olmadan küfürler havada uçuşur diyordum ancak sosyaldeki felsefe kategorisinin tadı ayrı.

Uzun lafın kısasıyla bu konuda; Mevki,makam,güç ve fiziksel özelliklerinizle ön planda duramıyorsanız, kadınlar sizi listenin sonuna yazıyor diyorsunuz.
Çoğumuz bir bardak soğuk su içerken şunu eklemek istiyorum ; Kadınlar bilinmeyeni de keşfetmek istiyorlar, hemen pes etmeyin şansınızı deneyin. 😂
Polyannacilik yapma, gucun veya iyi bir dis gorunusun yoksa hic bir guzel kadin seni asla istemez. @Xj9 sadece boyum uzun ve yumrugum kuvvetli. Sansim nedir?

Son düzenleme:
Toplum çirkin ve kısa boylu erkekleri yalnızca üç şekilde kabullenir;

1) Kullanışlı köle olup kimsenin yapmak istemediği ama dişilerin ve onların eşleri chadlerin rahatı için birileri tarafından (o birileri çirkin ve kısa boylu erkekler oluyor) yapılması gereken (çöpçülük, garsonluk, inşaat işçiliği, askerlik vs.) işleri yaparsak. Yani onların rahatı için ucuza çalışıp low life yaşamayı kabullenirse.

2) Bir şekilde zengin olursak (Betabuxx),

3) Bir diğeri de bilim adamı vs. olursak (Aslında bilim adamı olmak da kullanışlı köle olmaktan çok farksız değil ama bilim adamları en azından çok ucuza çalışıp low life yaşamıyorlar. Ama onlar da dişilerin ve onları eşleri chadlerin rahatına çalışıyorlar. Doğrudan ya da dolaylı olarak onlar da kullanışlı köleler bir bakıma.), İşte o zaman toplum bizim gibi çirkin ve kısa boylu erkekleri arasına kabul eder. Arada bir intihar eden çirkin ve kısa boylu erkekler olunca buna seviniyorlardır ya da en iyi ihtimalle umursamıyorlardır. Arada sırada birkaç tane çirkin ve kısa boylu erkeğin ölmesi onların rahatını, bu düzenin işleyişini bozmaz. Ölen çirkin ve kısa boylu erkeğin yeri bir diğer çirkin ve kısa boylu erkek tarafından doldurulur. Sıkıntı yok. Çark dönmeye devam eder. Ama çirkin ve kısa boylu erkeklerin hepsinin bir anda ölmesini, yok olmasını asla istemezler. Eğer çirkin ve kısa boylu erkeklerin tümü bir anda dünyadan yok olursa. Foidler ve chadler o yapmak istemedikleri işleri kendileri yapmak zorunda kalırlar.
Polyannacilik yapma, gucun veya iyi bir dis gorunusun yoksa hic bir guzel kadin seni asla istemez. @Xj9 sadece boyum uzun ve yumrugum kuvvetli. Sansim nedir?
Bilmiyorum ancak artık boyda tek başına bir işe yaramıyor, sadece katkı sağlıyor.
Artık hipergrami öyle bir boyuttaki Yunus Gezer gibi yakışıklı sayılan erkekler bile yalnızlıktan intihar ediyor. Pek çok şey önemli, sosyallik, yakışıklılık, uzun boy, statü vs.

@Xj9 Biliyor musun aslinda onume cikan kendini begenmis, bencil pislik guzelleri ve yakisiklilari bir yumrukta oldururum ama yapmiyorum. Gerek yok cunku. Bende elbet bir gun birini bulurum diye dusunuyorum.

@Xj9 Biliyor musun aslinda onume cikan kendini begenmis, bencil pislik guzelleri ve yakisiklilari bir yumrukta oldururum ama yapmiyorum. Gerek yok cunku. Bende elbet bir gun birini bulurum diye dusunuyorum.
Gittiği yere kadar git, 30 ların ortasına kadar olmuyorsa sandbox senindir.

Sizin hiç yüzünüz görünmesin diye maske takacak kadar kendinizi sevmediğiniz, çirkin bulduğunuz oldu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı