Çözüldü İndex'e YouTube aracılığı ile müzik ekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

koXahar

Decapat
Merhaba forum üyeleri, index'ime bir müzik eklemek istiyorum. Bunu yapmak için youtube aracılığı ile ilgili ses videosunun gömme kodunu alıp en alttaki "</html>" kısmının üzerine yapıştırıp ebatları 0 yapıyorum ve linkin sonuna otomatik oynatma için gereken konu yapıştırıyorum fakat indexe girince başlamıyor.

Eklemek istediğim müzik:
21.saniyeden başlayacak şekilde (eğer olmuyorsa baştan da başlayabilir :) )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En alttaki </body> üzerine yapıştırman gerekiyor. "height" ve "width" kısmını sıfır yapabilirsin. Mesajımdaki linke tekrar tıklaman lazım. Değişiklik yaptım.
Hocam deneme adına ebatları 0lamadan yaptım. Şöyle ekranda kalıyor video yükleme alanında duruyor videoya tıklayınca yeni sekmede youtube açıp hemen oynatmaya başlıyor. Sebebi ne olabilir?

1610929307362.png

Videoya tıklayıp birazcık ileri alınca da oluyor. Sizin vermiş olduğunuz linkte de aynısı oluyor.
@Berkay Davas hocam sebebini biliyor musunuz? Videoya tıklayınca başlıyor veya 1sn öne ya da geriye alınca başlıyor.

Çözebildiniz mi hocam? Yoksa vaz mı geçeyim bu sevdadan :D
Kodunu düzenledim.

Linkteki gibi yaptım ve biraz araştırdım. Chrome otomatik oynatma özelliğini devre dışı bırakmış. Diğer tarayıcılarda çalışıyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı