Steam İndimler için sepetim nasıl?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki bu ayın sonuna doğru yaz indirimleri de başlayacak. Ben de hesabıma oyun almak istiyorum. Bütçem 100-150 TL ilk etapta. Biraz daha arttırabilirim gibi. En azından 5 dolar kısıtlaması kalksın şimdilik yeter.

Bana göre Steam yeniden kur değişikliği yapabilir. Dolardaki artış dolayısıyla. O yüzden bu indirimlerde mümkün olduğu kadar oyun almam gerekiyor. Şu an 4 ürün var sadece. Sistemi alta yazacağım. Sistemime uygun başka önerileriniz varsa alabilirim.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • 512 MB Intel ekran kartı.
  • Intel Celeron N3060.
Sistem iyi değil aslında. Kaldırabildiği bütün oyunlara açığım.

Eki Görüntüle 1823777
Asetto Corsa Ultimate Edition 15 TL şu an.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki bu ayın sonuna doğru yaz indirimleri de başlayacak. Ben de hesabıma oyun almak istiyorum. Bütçem 100-150 TL ilk etapta. Biraz daha arttırabilirim gibi. En azından 5 dolar kısıtlaması kalksın şimdilik yeter.

Bana göre Steam yeniden kur değişikliği yapabilir. Dolardaki artış dolayısıyla. O yüzden bu indirimlerde mümkün olduğu kadar oyun almam gerekiyor. Şu an 4 ürün var sadece. Sistemi alta yazacağım. Sistemime uygun başka önerileriniz varsa alabilirim.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • 512 MB Intel ekran kartı.
  • Intel Celeron N3060.
Sistem iyi değil aslında. Kaldırabildiği bütün oyunlara açığım.

Eki Görüntüle 1823777
Şimdi alma 15 gün sonra 100 liraya hepsini alırsın.

Asetto Corsa Ultimate Edition 15 TL şu an.
Hocan sistem kaldırmaz büyük ihtimalle.

100 liranın altına düşerse age of mytology veya Age of Empires 2 (2013) alın derim. Just Cause 2 bir başyapıt, lego Star Wars tcs, postal 2, Sniper Elite 2, bully, cars mater national, fear üçlemesi, Farming Simulator 13, fiyatı fazla inerse Mount & Blade Warband ve son tavsiyem Painkiller'ı Full paket halinde almanızdır, isteğe bağlı stalker serisine de göz atabilirsiniz demek isterdim aman yanılmıyorsam acayip zamlandi o da, indirimde 20 liraya tüm seriyi alıyordum, şidmi indirimli fiyatı 3 haneli olabilir. Umarım yardımcı olmuşumdur, sepetin efsane, hiçbirini çıkartma derim.
Hocam Warband var hesabımda. Just Cause 2 de var. Postal 2'yi de ekledim dün. Sniper Elite 2'yi zamanında korsan yüklemiştim 20 Fps falandı ve bir bölümü geçmemiştim. Eğer stalker serisi indirime girerse onu da alabilirim. Diğer oyunları da param kalırsa belki alırım. Farming Simulator ve Fear serisini de beğendim. Teşekkürler önerileriniz için.

Son düzenleme:
Hocam FPS tarzı olur, 2-2.5D tarzı olur ama FPS öncelikli.

Hocam şu an indirimdeler ancak karta para yüklemedim. Eğer yüklersem almayı düşünüyorum.

Cultic diye bir oyun var, FPS oyunu vurmalı kırmalı. Şu an 18,50 TL indirime girerse mutlaka al derim. 1993 Doom ve Hotline Miami tarzı bir oyun.

Cultic diye bir oyun var, FPS oyunu vurmalı kırmalı. Şu an 18,50 TL indirime girerse mutlaka al derim. 1993 Doom ve Hotline Miami tarzı bir oyun.
Hocam grafikler düşük ama sistem yine yetmiyor. DEMO sürüm indirip deneyeceğim bi'. Oynatıyorsa alırım.

Hocam şuan 105 TL. O da %90 indirime girerse alırım. Güzel oyun.

Hocam şuan indirimde. Yaz indirimlerinde yine indirime girerse alacağım.

Hocam Limbo kaldırır ancak İnside'ı kaldırmayabilir. İnside'ın sistem gereksinimleri yüksek bir tık.

Yanii.. eğer para kalırsa sonradan alabilirim. Eğer Türkçe yaması varsa daha iyi olur. Bir defa yüklemiştim ama anlayamamıştım oyunu.

Hocam bu oyunu başka bir arkadaş da önermişti. Bunu da belki alabilirim.

Bunların dışında hikayeli oyunlar da olabilir. Sandbox da olabilir.

Hocam Hitman Blood Money almayı düşünüyorum ben. Sizce hangisi daha iyi?
Katana zero alabilirsen kesin öneririm kısa ama kaçmayacak bi oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı