İndirilenler klasörünü silmek

Infiniti1991

Centipat
Daha fazla  
Yanlışlıkla indirilenler klasörünü sildim! Önceki sürümleri yok Win+r yapıp Shell: Downloads yazınca da hata alıyorum içinde bir klasörüm vardı ne yapmalıyım?

Şuradaki adımları uygulayın:

İçindekiler getirmek için Recuva EaseUS vs. deneyebilirsiniz ama çalışmamış sanırım.

İndirilenler klasörünü getirmeye yarıyor üstteki, içindekileri değil. Sonrasında konumunu istediğiniz gibi taşıyabilirsiniz.

Teşekkürler. Sistem geri yükleme sonrası klasör düzeldi ve dosyam içindeydi ama içini açtığımda alakasız şeyler vardı. Ne yapmalıyım bilmiyorum Recuva zaten hiçbir işe yaramıyor. EaseUS'da dosyamı gördüm fakat kurtarmam için satın alım yapmam gerekiyor...

Teşekkürler. Sistem geri yükleme sonrası klasör düzeldi ve dosyam içindeydi ama içini açtığımda alakasız şeyler vardı. Ne yapmalıyım bilmiyorum Recuva zaten hiçbir işe yaramıyor. EaseUS'da dosyamı gördüm fakat kurtarmam için satın alım yapmam gerekiyor...
EaseUS için crack yüklemeniz gerekli bu linkten indirip crackleyebilirsiniz.

Ben bizzat kendim kullandım çalışıyordu isterseniz virüs taramasıyla bakabilirsiniz.

Teşekkürler hocam, deniyorum şimdi.

Hocam ama bende sadece bir disk var problem olur mu?

Flash sürücü varsa oraya deneyin. Aynı diski kullandığında dosya silindiği için bozulma ihtimali çok yüksek olur

Yeni konular

Geri
Yukarı