İndirimden Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA alınır mı?

Gerek Cinebench gerek stres testi bu tür testlerde Victus az performans vermiyor, oyunlarda vermiyor. O zaman nerede az performans veriyor bu cihaz? Türk olmamızla ne alakası var? Ne kadar saygısızca ve etik olmayan bir cümle olduğunun farkındasınızdır umarım.

Gerek Cinebench gerek stres testi bu tür testlerde Victus az performans vermiyor, oyunlarda vermiyor. O zaman nerede az performans veriyor bu cihaz? Türk olmamızla ne alakası var? Ne kadar saygısızca ve etik olmayan bir cümle olduğunun farkındasınızdır umarım.

Evet bundan anlıyorsunuz çünkü, Geekbench testlerinde en iyi sonuç veren asla HP olmuyor, daha dusuk sistem ile o performansı alabilirim.

Evet bundan anlıyorsunuz çünkü, Geekbench testlerinde en iyi sonuç veren asla HP olmuyor, daha dusuk sistem ile o performansı alabilirim.

Arkadaşım bu bütçede kaliteli 4060 bul getir sonra Geekbench'te Victus'u geç bir daha Technopat'a girmem. Kendi laptopuma da bir sürü test yaptım hiçbirinde diğer markalardan geri kalmadı.

Bu bütçe de yoksa 4050 Lenovo almak daha mı mantıklı? Tamamen zırvalıyorsunuz.

Evet daha mantıklı, daha iyi performans verecek. Zırvalayan sizsiniz, var olan bir sorunu inkar ediyorsunuz. Anlamakta zorluk mu çekiyorsunuz anlayamıyorum, herkese tekrar tekrar bunu anlattım. O cihaz asla tam performans sunamayacak zaten inatlaşmana gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet daha mantıklı, daha iyi performans verecek. Zırvalayan sizsiniz, var olan bir sorunu inkar ediyorsunuz. Anlamakta zorluk mu çekiyorsunuz anlayamıyorum, herkese tekrar tekrar bunu anlattım. O cihaz asla tam performans sunamayacak zaten inatlaşmana gerek yok.

Siz beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün. Buraya 4050 Lenovo FPS testi ve 4060 Victus FPS testi atmanızı bekliyorum. Hep beraber hem Victus'un fark atışını izleriz hem de sizin haksız oluşunuzu. Google'a Victus throttle kısıtlaması yazıp okumakla olmuyor bu işler. Abra'cı sizi.

Dostum bana şunu söyle yeterli, bu cihaz tam olarak hangi uygulama da düşük performans veriyor? Bizzat kendi Victus'umu karşılaştırdım çoğu test uygulamasında, aşağı kalır bir yanı yoktu. Zaten bu laptoptan oyun oynanıyor, oyunda da performans düşüklüğü söz konusu değil. Google'da her gördüğünüze inanmayın. Arkadaşın 2 farklı HP kullanması umurumda değil, Victus kullandı mı?

Son düzenleme:
Kanka aynı özelliklere sahip her cihaz aşağı yukarı ~%3 aynı performansı verir. Sen stock haline laf atıp overclock'lu haline övmeye çalışıyorsun sanırım. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Nasıl sınırlama var hacı? Sınırlama laptop'ta anca şöyle olur;
Atıyorum işlemci 64GB RAM destekler lakin anakart 32GB RAM destekler. Anakart desteklese bile BIOS kilidi vardır yükseltsen bile BIOS fazlalık RAM gözükmez. Yani anlayacağın yine bir performansa etkisi olmaz. Sokmuşsun aklına Throttle deyip duruyorsun. Nereden duydun Allah bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı