İndirimdeyken PUBG Alınmalı mı?

Oyunu eskiden 3 milyon kişi oynarken %50 den fazla düşüş ile 1.2 milyon oyuncuya kadar düştü. Bug, senkronizasyonları çözemediler. Oyunu düzeltmek yerine CS GO daki gibi skinlere yöneldiler ve eski zevki kalmadı.

Ben oyunu çıktığıdan beri oynuyorum beta yı saymassak 1200 saatim var dürüste söyleyince 500 tl felan kazandım çok internet faturası feln ödedim ama su aralar oyunun kasaları pahalı değil bu kadar kazanmamın sebebi çıkan kasları ilk çıktığı gün alanlara satmamdı ama PUBG biraz cıvıttı iyi skin olmadığı için kimse kasa almıyor kasalarında fiyatı çıktığında bile pahalı değil ama dolar yüksek
Raider crate 4.5 da milita crate 3 de biker crate 1.5 de kaldı şu an haftada 6 kasa alıyorsun 22.000 puan karşılığı yaklaşık 7 tane kasadan biri rastgele geliyor Kısaca Şans ama yeni map çıkacak (Not:pUBG yeni mapla birlikte asla aynı anda kasa çıkarmaz map çıkarmak zaten oyuna bir sürü bug ekliyor :D )
mapdan 15-20 gün sonra yeni kasa çıkabilir bir gunde bile 80-90 yapabilrisin yakında global invintional turnuvasısı var gamescom kasaları gibi kasalar cıkarsa çoook rahat 80-90 lira alırsın ben 2 gamescom kasası ile oyunun parasını çıkarmıştım (oyunu bir gecede alıp hemen kasaları aldım süresi bitmeden :D )Neden bu kadar uzun yazdıysam ama bence eğlenmeyeceğin oyuna sadece para için uğraşmak saçma oyunun amacına aykırı son olarak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unreal Engine yüzünden. Fortnite bu konuda çok şanslı ki oyuna bir çok içerik gelebiliyor. PUBG'de hala haritayı bekliyoruz. Gelmedi galiba oynamayalı çok oldu.
Ben de 10 gblık güncellemeden beri oynamadım fakat modlarla uğraşan bir adamın bu oyunu yapıp harita vs. eklememesi gerçekten çok ilginç geliyor bari profesyonel birilerini alsalardı da buglar düzeltilseydi.

Kasa açmakla anahtar almakla falan hiç uğraşmayacağım amacım sadece BP ile alınan kutuları satmak ve 80-90 TL kar etmek.
Eskiden para kasmak daha kolaydı ama şimdi daha zorlaştı. Sıkıntı çekebilirsin. 80-90 TL elbette yaparsın ama baya uğraşırsın. Hilelerle bugları söylemiyorum bile :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı