İndirimdeyken PUBG Alınmalı mı?

Fazla bug yaşanması ve firmanın çözüm getireceğine inancım olmadığından dolayı bence alınmamalı.
Oyunun zevki falan pek umurumda değil zaten çok da sevmiyorum oyunu. Geçen gün arkadaşım söyledi 5 aydır PUBG' den sattığı kutulardan 350 TL kazanmış. Bug, eğlence, optimizasyon sorunu vs. pek önemli değil amacım kutuları satıp 90-100 TL kazanıp yeni oyunlar almak. Zaten bilgisayarım kaldırmıyor her gün 2 saat internet kafeden oynayacağım orada GTX 1060 falan var rahat oynuyor adamlar.

Nasıl oynadığınıza bağlı olarak kazanacağınız miktar değişir. 2 saat içinde 2 oyunda 1. olursanız 1400 BP kazanırsınız ki bu da 1 kasa parası +700BP demek. Kasalar artık şans işi, 7 kuruşluğu da var 4,5 liralığıda. Benim 187 saat oynama sürem var. Oyunu alalı çok oldu. En az 125 TL kazanmışımdır.
Alabilirsiniz zevkli oyundur.

Ben de 10 gblık güncellemeden beri oynamadım fakat modlarla uğraşan bir adamın bu oyunu yapıp harita vs. eklememesi gerçekten çok ilginç geliyor bari profesyonel birilerini alsalardı da buglar düzeltilseydi.
Kore şirketlerinin hep yaptığı şey meyveyi posası çıkana kadar sıkarlar kalanıda kurutup kurabiyeye koyarlar adamlar satmışlar 40 milyon kopya bir o kadar daha para yolu yok yapamazlar neden oyunu düzelysinler :D adamlar iş olarak düşünüyor ve iş olarak bence haklılar pubg asla e-spor olamaz o yüzdende devamlılığı olmaz devamlılığı olmayacak oyunu düzeltmek iş gücünü parayı çöpe atmak eğer İŞ kafası ile bakarsan haklı adamlar

Oyunun zevki falan pek umurumda değil zaten çok da sevmiyorum oyunu. Geçen gün arkadaşım söyledi 5 aydır PUBG' den sattığı kutulardan 350 TL kazanmış. Bug, eğlence, optimizasyon sorunu vs. pek önemli değil amacım kutuları satıp 90-100 TL kazanıp yeni oyunlar almak. Zaten bilgisayarım kaldırmıyor her gün 2 saat internet kafeden oynayacağım orada GTX 1060 falan var rahat oynuyor adamlar.
O şekilde kar etmeniz zor. Çünkü her gün internet kafeye 3 TL verseniz(en iyimser), haftada 21 TL yapar. Sizin her hafta edebileceğiniz maksimum kazanç o kadar etmez. Çünkü kasalar şans işi.

Nasıl oynadığınıza bağlı olarak kazanacağınız miktar değişir. 2 saat içinde 2 oyunda 1. olursanız 1400 BP kazanırsınız ki bu da 1 kasa parası +700BP demek. Kasalar artık şans işi, 7 kuruşluğu da var 4,5 liralığıda. Benim 187 saat oynama sürem var. Oyunu alalı çok oldu. En az 125 TL kazanmışımdır.
Alabilirsiniz zevkli oyundur.
Oyunu para için oynamayacağım kesin. Teşekkürler.

O şekilde kar etmeniz zor. Çünkü her gün internet kafeye 3 TL verseniz(en iyimser), haftada 21 TL yapar. Sizin her hafta edebileceğiniz maksimum kazanç o kadar etmez. Çünkü kasalar şans işi.
İnternet kafe 2 saat ücreti 5 TL. Sanırım dediğiniz doğru. Haftada 35 TL internete vereceğim ama oyunda o kadar kazanamayacağım. Çelişkiye düştüm şu an:confused:.

İnternet kafede oynayacaksanız hiç almayın.

Eğlence için oynayacaksanız arkadaşınız yoksa pek eğlenceli olmaz. Zira arabanın bir anda havaya fırlaması tek başına eğlenceli değil fakat arkadaşınla gülebilirsin. En azından.

Oyunu para için oynamayacağım kesin. Teşekkürler.
O zaman alın. Eğlenebilirsiniz. Ama aynı zamanda çok sinir de olabilirsiniz. Çünkü adam oyunu 1000+ saat oynamış 800-900 metreden sana tek atıyor. Sense elinde pompalı ile dolanıyorsun. İnternetiniz kötüyse hiç bulaşmayın.
İnternet kafe 2 saat ücreti 5 TL. Sanırım dediğiniz doğru. Haftada 35 TL internete vereceğim ama oyunda o kadar kazanamayacağım. Çelişkiye düştüm şu an:confused:.
Sırf para için alacaksanız almayın. Eğlenmek içinse alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı