PUBG alınmalı mı?

Alışması ve adam vurması biraz zor oluyor ilk başlarda ama birazcık vakit geçirince alışıyorsun. Şimdi bir de antrenman modu geldi. İstediğin silahı alıp, istediğin gibi talim yapabiliyorsun ki bu oyuna benim gibi yeni başlayan acemiler için çok büyük kolaylık. Ama oyun kulaklıksız oynanmıyor. Sesler çok önemli.
Kısacası; oyun alınır ama sabırsız ve aksiyon düşkünü iseniz canınız sıkılabilir. Gerçi bazı anlarda gerilim dozu çoğu oyunda bulamayacağınız şekilde artıyor.

Yayıncılar hile değil, olamaz zaten. Zibilyon kişi izliyorken ne hilesi? Ayrıca zaten Twitch platformunda hile kullanmak ban sebebi.

:) Güzel kardeşim organizasyon için turnuvada bile hile kullanmalarına izin veriyorlar hatta bu hileleri oyunlara bu kadar uyumlu yapan kim sence :):) Ergenler de bakıyor wow ne güzel oynuyor,diyorlar. Sonuç olarak tanıtım içim kahramanlar lazım. Hem organizasyon kazanıyor hem oyun sektörü hem oyuncu bildiğiniz süper kahramanlar hile. Hile derken duvar felan izlemeyi geç kurşun stabilliği felan tek mause tuşuna bakıyor. Bakmayın öyle ara sıra e-sporculara ban atmalarına,hikaye.. Heleki bi oyuncu yandan çekim yayın yapıyorsa tehlike göz hareketlerine bak anlasınız kolayca

Metin2 oynarken M2Bob diye bir hile vardı mesela, oyunun yapımcısı çıkartmış gibi bir olay vardı tam hatırlamıyorum :')

Hile aynı zamanda bazılarının gelir kapıları dolaylı yollardan alt tabakalara satıyorlar sonra banlıyorlar bu sazan hileci tekrar oyunu satın alıyor. Bu arada yayıncılar hile kullanamaz diyen arkadaş youtubede bazılarının yakalanma anları mevcut bu adamlar normalde de hileydi ama herkes normal olarak yayını izliyordu. Ah şu ikinci monitörler ah :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı