İndirimlerde alınacak oyun önerisi

Oynarken en çok eğlendiğim oyunlardan biriydi, çoğu kişinin neden sevmediğini anlamadım açıkçası. 🙂 Ana karakter iticiydi ve hikaye pek güzel değildi ama oynanış gerçekten çok güzeldi. Neyse, Titanfall 2 ve Mass Effect kendi türlerinin en iyi örneklerindendir. Pişman olmazsın. Özellikle Titanfall 2'den.
Titanfall 2'yi kesinleştirdim hocam ama Mass Effect'den biraz soğudum sanki. Önerebileceğiniz başka oyun var mı?

Control'de sanırım V tuşuna basıp duvarları yıkmaktan başka bir şey yapmıyordum. Hikayesi hoşuma gitmemişti.

Titanfall 2'yi kesinleştirdim hocam ama Mass Effect'den biraz soğudum sanki. Önerebileceğiniz başka oyun var mı?
Çok fazla AAA oyun göremedim indirimlerde. Hatta önerdiğim oyunların bir kısmı AAA değilmiş, o kriterinize pek dikkat etmemiştim. Yine de bu ikisi var:

Çok fazla AAA oyun göremedim indirimlerde. Hatta önerdiğim oyunların bir kısmı AAA değilmiş, o kriterinize pek dikkat etmemiştim. Yine de bu ikisi var:
AAA'dan kastım kaliteli ve bilinen yapımlardı, tavsiyeleriniz için teşekkürler, değerlendireceğim. Şimdilik GoW ve Titanfall 2 almaya karar verdim, belki fikrim değişir.

Geri
Yukarı