Epic Games İndirimlerde alınacak oyun tavsiyesi

Kuponum yok galiba benim, ilk kez kullanacaktım Epic Games'i.

Vermemiş olabilir ama ana sayfada Epic kuponuna tıklayıp eklemen lazım hesabına

1702549702410.png

Uncharted 150tl görünce hemen yükledim Epicgames i ama bende 450TL gözüküyor🤨

Ben de neden bu fiyatlar yüksek gözüküyor?

Uncharted 150 TL değil ki hocam, arkadaşların paylaştıkları sepetteki indirim miktarları, yani fiyatı 450 TL, 150 TL kuponla indirim yapıyor oyunu 300 TL'ye alabiliyorsun. (14 gün sonra da 30 TL cüzdana iade var)

Kuponum yok galiba benim, ilk kez kullanacaktım Epic Games'i.

Var hocam sayfada kocaman görünüyor ona tıklayıp alabilmeniz lazım sizin de.

Tamamdır teşekkür ederim, ekledim ama 300 TL ye düştü, ben bir oyuna 300TL veremem maalesef, arkadaşın attığı resimi yanlış yorumlamışım.

Nays kullanıyorsanız onunla alın, 60 TL'de oradan iade gelir.

Yani 300 TL ödersiniz, 60 TL Nays iade eder, 30 TL'de Epic size kupon iadesi yapar toplamda 210 TL'ye almış gibi düşünebilirsiniz kendinizi :)

Var hocam sayfada kocaman görünüyor ona tıklayıp alabilmeniz lazım sizin de.

Nays kullanıyorsanız onunla alın, 60 TL'de oradan iade gelir.

Yani 300 TL ödersiniz, 60 TL Nays iade eder, 30 TL'de Epic size kupon iadesi yapar toplamda 210 TL'ye almış gibi düşünebilirsiniz kendinizi :)
Psikolojime onu inandırmam için iade edilen yerlerden o paraları kullanabilmem lazım ama 60 TL yi kullanabilecek miyim veya kullanacağım şeyler beni tatmin eder mi bilemedim :D Ya aslında çokta önemli değil de hep içimde kalmıştır o oyun, çok tatlı bir oyun, hikayesi güzel ama gerçekten yani sonuçta 1 hafta oynayıp bitireceğim şey için 300 TL çok zengin olsadyım belki, başka bir şey alırken 100/200 TL eksik kalıyor mesela o zaman çok ihtiyaç duyarım :D

Psikolojime onu inandırmam için iade edilen yerlerden o paraları kullanabilmem lazım ama 60 TL'yi kullanabilecek miyim veya kullanacağım şeyler beni tatmin eder mi bilemedim :D ya aslında çok da önemli değil de hep içimde kalmıştır o oyun, çok tatlı bir oyun, hikayesi güzel ama gerçekten yani sonuçta 1 hafta oynayıp bitireceğim şey için 300 TL çok zengin olsadyım belki, başka bir şey alırken 100/200 TL eksik kalıyor mesela o zaman çok ihtiyaç duyarım :D

Nays kart gibi bir şey oradan 60 lırayı ıstedıgınız yerde kullanaıblıyorsunuz kart bilgilerini girerek.

Psikolojime onu inandırmam için iade edilen yerlerden o paraları kullanabilmem lazım ama 60 TL yi kullanabilecek miyim veya kullanacağım şeyler beni tatmin eder mi bilemedim :D Ya aslında çokta önemli değil de hep içimde kalmıştır o oyun, çok tatlı bir oyun, hikayesi güzel ama gerçekten yani sonuçta 1 hafta oynayıp bitireceğim şey için 300 TL çok zengin olsadyım belki, başka bir şey alırken 100/200 TL eksik kalıyor mesela o zaman çok ihtiyaç duyarım :D

Nays'ın verdiği iadeyi isterseniz banka hesabınıza geri alabiliyorsunuz. Epic Games'in 30 TL iadesiyle ise ucuz bir oyun alabilirsiniz.

Geri
Yukarı