Steam Ubisoft Connect Epic Games İndirimlerde hangi oyunları aldınız?

Steam 5.01.2023 21_59_18.png
Steam 5.01.2023 21_59_26.png

Paradox oyunlarını ve DLC'lerini sömürdüm. Victoria 3 hariç tüm güncel paradox oyunlarının full DLC paketlerini aldım. Elden ring aldım. Yani aldıklarımı tek tek saymamam çünkü hatırlamıyorum ve girip bakmaya üşeniyorum ama sırf şu indirimlerde bir 1500 harcamışımdır. Bir de xbox game pass 3 yıllık aldım onu da sayarsak totalde 2000 lira falan tuttu benim bilanço. Ama 3 yıl daha oyun moyun almam.
Aynı şey kitaplar için de mevcut. Bi 5000 lira falan da oraya döktüm, bi 2-3 yıl da kitap almam. Artık kafam rahat. Alışveriş olayını minimum 2 yıllığına kapatıyorum.

AC Valhalla Complete Edition.
God of War.
Marvels Guardian of Galaxy.
It Takes Two.
A Way Out.
Mafia 1 remake Definitive Edition.
Hitman trilogy ( Hitman 1 2 3)
Detroit.
Beyond Two Souls.
Heavy Rain.
Halo masterchief Collection.
Sniper Elite 4
Don't Starve Together.
Mayhem brawler.
Uruz er kişinin dönüşü.
Marvels Avengers.
Agarta.
Devil May Cry 5 2019.
Sunset owerdrive.
The Walking Dead Telltale series.
Psychonauts 1 2
Half-Life Black Mesa.
Ori serisi.
Alice madness returns.
Toplam 1000 1200 TL civari harcadim.

Fallout 4 GOTY aldım. O da Gamepass üzerinde Fallout 76 ilgimi çekince Fallout 4 deneyim istedim standart sürüm ücretsizmiş. Bende steam üzerinden çektim direk full olanını. 60 küsürlü bişeydi iyi fiyataydı. İlk çıktığı zamanlar oynamaya çalışmıştım da hem oyun sorunluydu hem de bu kadar mod yoktu. Bayaa uğraşlar sonrası güzelce modladım şuan gayet keyifli.

Steam indirimlerini değerlendirecektim ama saçma bir hata oldu ve alamadım ne yazık ki. Kart hata verdi(kartta para vardı ve internete de açıktı). 2 gün boyunca ara ara denedim ama devam etti. Daha önceki oyunlarımı da aynı kartla almıştım.

Kötü bir durum hocam üzüldüm. Zira bu geçtiğimiz kış indirimi ucuz oyun alabileceğimiz son indirim döne miydi.

Kütüphanedekilerin hepsi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-06-07-24-33-246_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-01-06-07-24-33-246_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 69

Yeni konular

Geri
Yukarı