Apple Veri Tabanı Bozulması "Silinen Fotoğrafların Görüntülenmesi" hatası neden oluştu

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Apple böyle bir hatayı nasıl yaptı? Şimdi bizler telefonlarımızı sattık ve yeni modeller aldık. Hepimiz mutlaka iPhone sattık veya aldık.
Geçenlerde ben yaşlarda sarışın mavi gözlü bir çocuğun fotoğraflarını galerimde gördüm. Güncelle kaynaklı gelişen bu silinen fotoğrafların ortaya çıkma durumu gerçekten sinir bozucu.
Apple neden böyle bir şey yaşattın bize kim bilir 20 Apple değişmişimdir kimlerde özel fotoğraflarım vardır.

IMG_1261.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne anlatılıyor özet geçersen ?

Tamam sildiğin şey geri gelsin istemez kimse, bence de kabul edilecek yanı yok. Sil dediysen silinmeli. Ama yine görünen, sadece hesap sahibine görünüyor. Kullandığı ultra telefonda yedeklenmiş fotoğrafları 45 platformda yayınlanan, üzerine analiz ve reklam kasılan, arayüzde bile rahat gezemeyen, üzerinden kumar reklamına kadar AI reklamı yiyen de gelip burada kendince komedi yapmasın. :D Üstelik buna da bir sessiz sakin geçiştirme yapmadan güncelleme vermiş firma. Çözüldü diye garanti veriliyor. Siz önce ana menüde kaç dakika geçirdiniz, ne arama yaptınız, hangi uygulamaya girip de yatay dönüş kilidini kaldırdığınızın hesabını tutan ve bunları kayıt altında tutan işletim sisteminize bakın. Kendinize göre yorumlayın bundan sonra. Alakasız bir siteden alışverişi değerlendir diye mail atıyordu birileri zamanında.

Tamam sildiğin şey geri gelsin istemez kimse, bence de kabul edilecek yanı yok. Sil dediysen silinmeli. Ama yine görünen, sadece hesap sahibine görünüyor. Kullandığı Ultra telefonda yedeklenmiş fotoğrafları 45 platformda yayınlanan, üzerine analiz ve reklam kasılan, arayüzde bile rahat gezemeyen, üzerinden kumar reklamına kadar AI reklamı yiyen de gelip burada kendince komedi yapmasın. :D üstelik buna da bir sessiz sakin geçiştirme yapmadan güncelleme vermiş firma. Çözüldü diye garanti veriliyor. Siz önce ana menüde kaç dakika geçirdiniz, ne arama yaptınız, hangi uygulamaya girip de yatay dönüş kilidini kaldırdığınızın hesabını tutan ve bunları kayıt altında tutan işletim sisteminize bakın. Kendinize göre yorumlayın bundan sonra. Alakasız bir siteden alışverişi değerlendir diye mail atıyordu birileri zamanında.

Steve jobs ın elinde kasetin yoksa bu kadar Apple savunmana gerek yok. Eski "iOS stabilitesi ve güvenliği" diye bir şey kalmadı.

Elinizdeki cihaza minimum 2 asgari ücret verdiğiniz için biri laf edince üzülüp sinirleniyorsunuz anlıyorum ama çok da mantığı yok. Sinirden random paragraf yazmışsınız. Boş verin hayat bu tür şeylere stres yapacak kadar uzun değil. iPhone unuza sarılıp huzurla uyuyun.

Geri
Yukarı