İndirimlerde neler aldınız?

Hocam İtopya'dan aldım ürünü. Daha doğrusu aldığımı düşünüyorum. 3D secure kısmında banka onay verdi, para kuruma aktarıldı ama bana ne bir fatura gönderildi ne de sitede siparişlerim kısmında görünüyor. Müşteri hizmetlerine mail attım, bakalım ne olacak.
Bana fatura falan gelmedi ama siparişim direk alındı ve siparişlerim kısmına direk geldi. Mail cevap vermiyorlar maalesef, bende mağazadan alabiliyor muyuz diye mail attım da cevap yok. Yarın gidip almayı deneyeceğim. Ama elinde aldığına dair banka hesabında kanıtın var merak etme çözersin. Site o kadar yavaştıki demekki şansına öyle Bir sorun olmuş.

Kitap almıştım ancak 1 ay sonra kargoya verebilirlermiş. 😆

kargo.png

Hocam İtopya'dan aldım ürünü. Daha doğrusu aldığımı düşünüyorum. 3D secure kısmında banka onay verdi, para kuruma aktarıldı ama bana ne bir fatura gönderildi ne de sitede siparişlerim kısmında görünüyor. Müşteri hizmetlerine mail attım, bakalım ne olacak.
Hayırlısı olsun. İnşallah elinize sağ salim ulaşır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı