İndirimlerden Oyun tavsiyesi

Kadir2004

Hectopat
Daha fazla  
Malumunuz Steam'de ve Epic'te kış indirimleri başladı. Benim de 50TL(ininal 3.50 TL'ye yakınını çekecek.)Bütçem var.(Bütçemi aşamam.)Açıkçası ne oynamak istediğime ve paramı nereye harcayacağıma tam karar veremedim. Online oyun önerisi istemiyorum. Aklımdaki oyunlar:
Farklı varyasyonlar:
Steam'den: Hitman 2 alıp, Ori and the Will of the Wisps almak.
Steam'den plauge tale ınnocence alıp kalan parayla da(6.50TL falan) sizden gelecek bir öneriyle oyun almak.
Epic'ten: Assassin's Creed Odyssey alıp kalan parayla(26TL falan) yine sizden gelecek bir öneriyle oyun almak.
Epic'ten: Metro Exodus alıp kalan parayla(7TL'ye yakın) yine sizden gelecek bir öneriyle oyun almak.
Oynadığım oyunlar: Witcher 3(DLC'lerle birlitkte),Max Payne serisi, Hitman'in önceki oyunları, Tomb Raider oyunları(Shadow of the Tomb Raider hariç),Life is Strange'nin ilk oyunu ve before the storm eklentisi, Mafia 2.bu oyunlardan öneri gelmezse sevinirim.
Şimdiden teşekkür ediyorum. Sizden gelecek öneriler Steam veya Epic'ten gelebilir, fark etmez.
Not: Bütçemi tek bir oyunda zorlayabilirim.(Epic'teki kuponla beraber 60TL olan Mount & Blade II: Bannerlord)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı