İndirimli Cüzdan Kodu Satanlar Nasıl Kazanıyor?

Başlıkta sordum. Bakiyeyi hediye olarak nakit paraya çevireni anlarım fakat cüzdan kodunu %25 indirimle satanlar nasıl kazanabiliyorlar?

@Ball So Hard hocam, özellikle size soruyorum.
Başkalarını bilmiyorum ama benim kazancım yok. Bazen maaş gecikebiliyor veya maaş almama uzun bir süre olabiliyor. Bu sebepten ötürü ben de Türk Telekom faturama ek olarak kod alıyorum ve daha uygun bir fiyata satıyorum. Zaten uygun bir fiyata olmazsa kimse almıyor farkındaysanız. Daha iyi anlayabilmeniz için görsel de ekledim.

Ekran görüntüsü 2021-07-04 220041.jpg

Örneğin Satılık: İndirimli oyunlar ve Steam cüzdan kodu bu konu içerisinde yer alan kodları bu şekilde satın aldım. Bazıları ise mobil ödeme ile alındı. Mobil ödeme ile kullanırken Playstore komisyon alıyor ek olarak.

Bu benim sattıklarım için geçerlidir. Başkası nasıl satıyor bilmiyorum.

Başkalarını bilmiyorum ama benim kazancım yok. Bazen maaş gecikebiliyor veya maaş almama uzun bir süre olabiliyor. Bu sebepten ötürü ben de Türk Telekom faturama ek olarak kod alıyorum ve daha uygun bir fiyata satıyorum. Zaten uygun bir fiyata olmazsa kimse almıyor farkındaysanız. Daha iyi anlayabilmeniz için görsel de ekledim.

Eki Görüntüle 1096203

Örneğin Satılık: İndirimli oyunlar ve Steam cüzdan kodu bu konu içerisinde yer alan kodları bu şekilde satın aldım. Bazıları ise mobil ödeme ile alındı. Mobil ödeme ile kullanırken Playstore komisyon alıyor ek olarak.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Elinizde kod varsa size nasıl ulaşabiliyoruz? Steam, discord adresleriniz var mı?

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Elinizde kod varsa size nasıl ulaşabiliyoruz? Steam, discord adresleriniz var mı?
Evet var ama rica etsem satış yaptığım konuya yazabilir misiniz? İlgilenirseniz oradan bilgi vereceğim.

Pardon sanırım mesaj sınırından dolayı yazılamıyor şimdi anladım. Steam arkadaşlık kodum ... budur. Ekleyin sonrasında kaldıracağım.

Son düzenleme:
Bu cüzdan kodlarını steam'dan toptan alıyorlar ve ucuza satıyorlar. Kar edebileceği kadar da indirim yapıyorlar. Steam'da toplu satış yapmak için ucuza veriyor.

Evet var ama rica etsem satış yaptığım konuya yazabilir misiniz? İlgilenirseniz oradan bilgi vereceğim.
100 mesajı olmadığı için yazamaz oradan.

Eki Görüntüle 1096203

Bu bir nevi kısa vadeli kredi olmuyor mu peki? Sizi zarara sokuyor sonuçta.

100 mesajı olmadığı için yazamaz oradan.

Bu bir nevi kısa vadeli kredi olmuyor mu peki? Sizi zarar sokuyor sonuçta.
Evet öyle oluyor ama günümüz şartları böyle işte. Sıra fatura ödemeye gelince bazen zorlanabiliyorum.
Toptan alım yapılsa da %25 gibi bir indirim söz konusu. Steam'den %25 üzeri indirimle nasıl alabilirler ki?
Steam arkadaşlık kodunu yukarıya bıraktım. Eklerseniz kalan kodu satabilirim.
Bu cüzdan kodlarını steam'dan toptan alıyorlar ve ucuza satıyorlar. Kar edebileceği kadar da indirim yapıyorlar. Steam'da toplu satış yapmak için ucuza veriyor.
Ben o şekilde almıyorum ama alan vardır elbet. Ucuza satsa dahi %25 indirim kar getirmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı