Satılık İndirimli Ortak Oyun Hesapları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DDLAO

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Şehinşah Konseri
Daha fazla  
Her şeye indirim yaptım. 3 TL ile neler yapabileceğinize bir bakalım:

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter: 3 TL (Online giriş yapılabilir, Steam hesabıdır.)
Cyberpunk 2077: 3 TL (Offline oynanır, Steam hesabıdır.)
RDR 2: 3 TL (Offline oynanır, Steam hesabıdır.)
Detroit: 3 TL (Offline oynanır, Steam hesabıdır.)
AC: Valhalla: 3 TL (Uplay hesabıdır, yalnızca GFN'le oynayabilirsiniz.)

Bir de 6 TL'lik 2 hesap var, bunlarda birden fazla oyun olduğu için 6 TL yaptım. İsteyene indirim de yapılabilir.

Forza Horizon 4 + Xbox Gamepass: 6 TL (Microsoft hesabıdır. Offline oynanır.)
Bannerlord + Witcher 3: 6 TL (Offline oynanır, Steam hesabıdır.)

Dediğim gibi, haksız rekabet ortamından dolayı fiyatları böyle makul gördüm. Yoksa elime cidden para geçmeyecekti. Hesaplarla ilgili bir sorun olursa bana ulaşabilirsiniz, müsaitsem yardımcı olurum.

Ödeme Yöntemleri: IBAN dışında fark etmez, oyun ile ödemede fiyatları biraz yükseltmem gerekir. Malum 3 TL'ye Mortal Kombat 11 yok. :p

Eğer talep olursa FIFA 21'i de 3 TL'ye getireceğim, Toplam 3 talep gelirse Steam hesabı olarak alacağım. FIFA 21 istiyorsanız konuya cevap olarak yazabilirsiniz.

İletişim Adreslerim:

Discord: ! DDLAO#2077
Steam: DDLAO
Telegram: @DDLAO

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam FIFA 21 gelirse çok iyi olur. Ayrıca bir sorum olacak: Bu durum oyunları oynayan kişiyi kul hakkına sokar mı ? (Biraz mantıksız bulabilirsiniz ama yine de sormak istedim.)

Hocam FIFA 21 gelirse çok iyi olur. Ayrıca bir sorum olacak: Bu durum oyunları oynayan kişiyi kul hakkına sokar mı ? (Biraz mantıksız bulabilirsiniz ama yine de sormak istedim.)
Nasıl yani? Kendi hesabına pahalı olarak satın alana mı? Öyleyse sanmıyorum, herkese açık benim satışlarım. Ondan sanmıyorum.

Nasıl yani? Kendi hesabına pahalı olarak satın alana mı? Öyleyse sanmıyorum, herkese açık benim satışlarım. Ondan sanmıyorum.
FIFA 21 gelirse almak istiyorum. Oyun ile ödemek istesem kaç TL'lik oyun ile ödeme alırsınız ?

bende fifa 21 almak istiyorum 3 değil 6 tl vereyim 2 kişilik say beni bir arkadaş daha istiyordu direk 3 talep olmuş olsun alalım epey zamandır arıyorum

bende fifa 21 almak istiyorum 3 değil 6 tl vereyim 2 kişilik say beni bir arkadaş daha istiyordu direk 3 talep olmuş olsun alalım epey zamandır arıyorum
Nakit olarak (Papara vs.) ödeyebilirseniz FIFA 21'i satın alacağım. Discord'dan ulaşın.
Garanti var mı?
Garanti yok ama hesaplar 2 kez Steam Guard yedi, ikisinde de yeni hesap verdim. Elimden geldiğince yardım ederim yani.

RDR için 3TL'lik steam itemi olur mu?

Her şeye indirim yaptım. 3 TL ile neler yapabileceğinize bir bakalım:

sherlock holmes: The devil's daughter: 3 TL (Online giriş yapılabilir, Steam hesabıdır.)
Cyberpunk 2077: 3 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
RDR 2: 3 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
Detroit: 3 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
AC: Valhalla: 3 TL (Uplay hesabıdır, yalnızca GFN'le oynayabilirsiniz.)

Bir de 6 TL'lik 2 hesap var, bunlarda birden fazla oyun olduğu için 6 TL yaptım. İsteyene indirim de yapılabilir.

Forza Horizon 4 + Xbox Game Pass: 6 TL (Microsoft hesabıdır. Offline oynanır.)
Bannerlord + Witcher 3: 6 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)

Dediğim gibi, haksız rekabet ortamından dolayı fiyatları böyle makul gördüm. Yoksa elime cidden para geçmeyecekti. Hesaplarla ilgili bir sorun olursa bana ulaşabilirsiniz, müsaitsem yardımcı olurum.

Ödeme yöntemleri: IBAN dışında fark etmez, oyun ile ödemede fiyatları biraz yükseltmem gerekir. Malum 3 TL'ye Mortal Kombat 11 yok. :p

Eğer talep olursa FIFA 21'i de 3 TL'ye getireceğim, toplam 3 talep gelirse Steam hesabı olarak alacağım. FIFA 21 istiyorsanız konuya cevap olarak yazabilirsiniz.

İletişim adreslerim:

Discord! Ddlao#2077
Steam: Ddlao.
Telegram: @DDLAO

Hocam arkadaş kabul edin DC de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı