İndirimli oyun satan güvenilir site önerisi

Varli06

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar çeşitli zevk alabileceğim oyunlar oynamak istiyorum, Steam'de de bazı oyunlar fazla pahalı olduğu için GTA 5 gibi oyunları indirimli satan güvenilir bir site önerisi istiyorum sizlerden. Şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alışverişimi buradan yapıyorum, hiç sorun yaşamadım şu ana kadar: hi2Games.com Online Oyun Satış , oyun epin ve oyun cd key satışı
Steam'de ne indirimde olursa burada da o oyunlar oluyor. Mesela şu an Steam'de PREY 23 TL ben bu siteden bugün 17 TL'ye aldım. Daha önce de Dying Light Enhanced Edition'ı 21 TL'ye aldım, Steamde 30 TL idi.

Bu site dışında burası var, biraz daha pahalı ama: Türkiye'nin En Kaliteli Epin ve Oyun Alışveriş Sitesi | Game Satış

Benim gördüğüm en ucuz satan site Hi2Games.

Bakiye eritme amacıyla istediğinizi alıp %30 indirimli fiyattan gönderen bireysel satıcılar mevcut. Biraz araştırırsanız kolayca bulursunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı