Steam İndirme hız sınırı çalışmıyor

smcor

Centipat
Daha fazla  
Bir yandan dizimi izleyip bir yandan oyunumu yüklemek istiyorum fakat yapamıyorum. Hız sınırı eklememe rağmen hız sınırı konulmuyor.
323.JPG

Eğer bahsettiğiniz gibi hiç bir şekilde çalışmıyorsa (kapatıp açınca falan da çalışmıyorsa) alternatif olarak NetLimiter uygulamasını deneyebilirsiniz.

Ekstra olarak doğru yaptığınıza emin miyiz?

Eğer bahsettiğiniz gibi hiç bir şekilde çalışmıyorsa (kapatıp açınca falan da çalışmıyorsa) alternatif olarak NetLimiter uygulamasını deneyebilirsiniz.

Ekstra olarak doğru yaptığınıza emin miyiz?
Pc ve Steam'e reset attım hala çalışmıyor. Evet doğru yaptığıma eminiz. İndirme hız sınırı koyduğum görünüyor eklediğim kanıtta.

Steamde son zamanda oluşan bi durum bu. Herkeste yaşanıyor mu bi fikrim yok ama ben de son zamanlar yaşamaya başladım. Format attığım halde bile düzelmedi sanırsam zamanla kendileri düzeltecek. Başka bir çözüm bulamadım.

Arkadaşlar aynı sorunu yani steamde hız sınırlaması çalışmaması olayını ben de yaşadım ve çözümünü buldum. Resimdeki seçeneği çalıştırın ve steam kendini kapatıp açacak. Sonra hesabınıza tekrar giriş yapın ve hız sınırlamasını tekrar deneyin. Kendim denedim ve şuan sorunsuz çalışıyor. Umarım sizin de sorununuz çözülür. Bir teşekkürü çok görmeyin. Ayrıca adminlerden ricam çözümü sabitlesinler ki birçok arkadaşın bu sorundan muzdarip olduğunu düşünmekteyim. Bu sayede onlar da bu şekilde çözüme kavuşmuş olurlar. Saygılarımla...☺️
@smcor @Attacksaw @GrimDareDeviL @Elyesaas

Dosya Ekleri

• STEAM Hız Sınırlaması Çalışmıyorsa!.PNG
    STEAM Hız Sınırlaması Çalışmıyorsa!.PNG
    320,3 KB · Görüntüleme: 640
Arkadaşlar aynı sorunu yani steamde hız sınırlaması çalışmaması olayını ben de yaşadım ve çözümünü buldum. Resimdeki seçeneği çalıştırın ve steam kendini kapatıp açacak. Sonra hesabınıza tekrar giriş yapın ve hız sınırlamasını tekrar deneyin. Kendim denedim ve şuan sorunsuz çalışıyor. Umarım sizin de sorununuz çözülür. Bir teşekkürü çok görmeyin. Ayrıca adminlerden ricam çözümü sabitlesinler ki birçok arkadaşın bu sorundan muzdarip olduğunu düşünmekteyim. Bu sayede onlar da bu şekilde çözüme kavuşmuş olurlar. Saygılarımla...☺️
@smcor @Attacksaw @GrimDareDeviL @Elyesaas
Olmadı.

İlginç. Bende mesajı attığımdan bu yana sorunsuz çalışıyor kardeşim. Limit koyduğum anda o hıza düşürüyor steam indirmesini, kaldırdığımda max hıza yükseltiyor. Bilemedim. Sendeki sorunun nedeni farklı demekki. Farklı nedenlerden de kaynaklanıyor öyleyse. Sen de çözüm yolunu bulursan lütfen beni de etiketleyerek paylaş olur mu?

Geri
Yukarı