İndirme Hızı Sorunu (TTNET)

Shao Kahn

Hectopat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Dövüşçü :D
Herkese merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2-3 ay önce TTNET'ten sınırsız kotalı bir kampanyaya başvurdum ancak sorunum şu ki gerek Steam'de gerek uTorrent'te indirme hızı 800 Kb'ı geçmiyor. Daha da ilginç olanı şu ki bu kampanyaya başvurmadan önce kotalı idi internet ve kota daha aşılmamışken 1.1 Mb hatta 1.5 Mb'lara kadar çıkıyordu indirme hızı ama bu kampanyadan sonra indirme hızı dediğim gibi 800 Kb civarı. Wi-Fi üzerinden bağlanıyorum ve her şeyi denedim (bildiğim her şeyi). Ethernet kablosunu çıkarıp bu bilgisayara taktım olmadı TTNET'i aradım onlarda modeminizin üreticisine başvurun diyorlar. Modemimin üreticisini arıyorum ancak onlarda cevap vermiyor (cevap vermiyor derken sürekli bekletiyor yaklaşık 1 saat bekledim hala bekletiyorlardı.). Modemi değiştirmeyi düşündüm fakat ilk önce siz uzmanlara danışmayı uygun gördüm. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı