İndirme hızım çok düşük

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.speedtest.net'den testimi yaptım. Durum ping 6, download 25, upload 5. ama herhangi bir şey indirirken 300 KB-50 KB dolaşıyor. Bu neden böyle geri bildiriminizi bekliyorum.

Sitenin sunucularından kaynaklı sitenin size verebeliceği maksimum indirme hızını aşamazsınız ancak internet download Manager kullanırsanız işiniz az da olsa görülür

Dejavu.

1609740852138.png

Nereden indiriyorsunuz?
Bunu belirtirseniz daha etkin yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Merhabalar.speedtest.net'den testimi yaptım. Durum ping 6, download 25, upload 5. ama herhangi bir şey indirirken 300 KB-50 KB dolaşıyor. Bu neden böyle geri bildiriminizi bekliyorum.
Nereden indirdiğinize bağlı olarak serverlarla alakalı olabilir ya da yanlışlıkla indirme hızını kısıtlamış olabilirsiniz. Farklı yerlerden indirmeyi denediniz mi?

1609741767962.png

Şöyle atayım fotoğrafı siz anlarsınız zaten. Bundan başka her hangi birşey indirirkende 800 kb hız alıyorum.

Ben Epic Games'den saniyede 10 MB indirirken Google üzerindeki Drive harici sitelerde Max 1MB oluyor.
Eki Görüntüle 815471
Şöyle atayım fotoğrafı siz anlarsınız zaten. Bundan başka her hangi birşey indirirkende 800 kb hız alıyorum.
Google Drive linki varsa oradan indir fark belli olacak.

Tamamdır. Sunuculardan kaynaklı bir problem. Hocam bir şey soracağım 25 download ile nasıl saniyede 10 MB indiriyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı