Kahramanmaraş'ta TurkNet kullanılır mı?

Ali Reyizz 46

Centipat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI MPG B550 Gaming Plus, CPU: AMD Ryzen 7 5700X 3.4 GHz, GPU: Asus Rog Strix RTX 3060 OC 12GB, RAM: G.SKILL Trident Z NEO 2x16=32 GB 3600MHz, SSD: Crucial P3 Plus NVMe M.2 SSD, PSU: RAMPAGE 750W BRONZE 80+ SERTIFIKA, RAMPAGE COMPACT OYUNCU KASASI
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Kahramanmaraş'ta yaşıyorum, fiber altyapım var ve 100 Mbps'ye kadar destekliyor. TurkNet firmasına geçmeyi düşünüyorum. Geçtiğimde 100 Mbps paketi almayı düşünüyorum inşaallah. Yayın yapmayı ve aynı anda Valorant gibi yüksek internet hızı gerektiren oyunları oynayacağım. Sizce iyi bir şey yapıyor muyum? Daha iyi bir sağlayıcı var mıdır? Deneme amaçlı Şok Net'e geçmiştim fakat stabilizasyonu yerle yeksan olduğu, sürekli internet kopmaları yaşandığı, DNS bağlantı problemleri ve hizmet kalitesi de düşük olduğu için kafamı rahata kavuşturabilecek bir sağlayıcı arıyorum. Bütçe olarak da 400 TL'yi geçmezse sevinirim. TurkNet'in bize bayağı yakın olan Adana ilinde sunucuları olduğu için de benim için cezbedici oldu. Yine de son sözü işin ehline bırakıyorum. Cevap veren herkese çok teşekkür ederim.

Türk Telekom altyapiniz iyiyse gecin.
Yan mahalledeki arkadaşım Türk Telekom'dan çok şikayetçi. Farklı bir sağlayıcıya geçti. Biraz gözüm korktu açıkçası...

Türk Telekom altyapiniz iyiyse gecin.
Hocam bu arada yeni anladım kusura bakmayın. Ben sağlayıcı Türk Telekom diyorsunuz sandım. Türk Telekom Alt yapımız gayet iyi geçmişte de bu sağlayıcıdaydık. Bayağı stabil internet veriyorlardı. Tavsiyenizden dolayı teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Yan mahalledeki arkadaşım Türk Telekom'dan çok şikayetçi. Farklı bir sağlayıcıya geçti. Biraz gözüm korktu açıkçası...

Hocam bu arada yeni anladım kusura bakmayın. Ben sağlayıcı Türk Telekom diyorsunuz sandım. Türk Telekom Alt yapımız gayet iyi geçmişte de bu sağlayıcıdaydık. Bayağı stabil internet veriyorlardı. Tavsiyenizden dolayı teşekkür ederim.

Rica ederim, ayrica TT altyapisinda Netspeed, Millenicom ve Kablonet de var. Eger TurkNet'ten memnun kalmazsaniz aklinizda bulunsun.

Rica ederim, ayrica TT altyapisinda Netspeed, Millenicom ve Kablonet de var. Eger TurkNet'ten memnun kalmazsaniz aklinizda bulunsun.

Kusuruma bakmayın hocam bazı aksaklıklardan ötürü geç cevap yazıyorum. Anlıyorum fakat en iyi internet sağlayıcılarında 1 numarada TurkNet vardı ve bu sağlayıcının internetini de geçmişte kullandığım için az-çok bir bilgim var ama yine de bilgilendirmeniz için çok sağ olun var olun. Bana zaman ayırdığınız için de ayrıca çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı