Infinityfree XenForo script sonucu forum askıya alınır mı?

S. Çakır

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Az önce 3 saattir uğraştığımız XenForo forumumuz suspend yedi. Sorun hosting firmasından mı, yoksa kullandığımız XenForo scriptinden mi kaynaklanıyor?
Kullandığımız hosting: Infinityfree.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala inatla kabul etmemeni anlamıyorum. Çoğu hosting de budurum geçerli ki XenForo, nulled içeriğe karşı özel bir savaş veriyor zaten. Senin denk gelmemen olayın gerçekliğini değiştirmiyor. "Xenfero" diye de bir şey yok. :D

Ayrıca 30 kere söyledim son kez bir daha söyleyeyim. VDS ile büyütüp sonradan satın alan forumlar olabiliyor. Hostingler nulled içeriğe izin vermez.

Hocam siz neyi anlamak istemiyorsunuz onu anlamadım? Kendim bizzat 6 aydan fazla kullandım. "Xenfero" ağzımdan çıktığı gibi yazmışım buna takılmanız :) Xenfero, nulled içeriğe karşı bir savaş veriyor zaten. Hosting firmaları böyle bir savaş veriyor mu o konuda şüpheliyim ben denk gelmedim. Vereni vardır illa ki ben denk gelmemiş olabilirim.

Hocam siz neyi anlamak istemiyorsunuz onu anlamadım? Kendim bizzat 6 aydan fazla kullandım. "Xenfero" ağzımdan çıktığı gibi yazmışım buna takılmanız :) Xenfero, nulled içeriğe karşı bir savaş veriyor zaten. Hosting firmaları böyle bir savaş veriyor mu o konuda şüpheliyim ben denk gelmedim. Vereni vardır illa ki ben denk gelmemiş olabilirim.
Senin denk gelmemen olayın gerçekliğini değiştirmiyor.
6 aydan fazla XenForo kullanıp "Xenfero" diye yazmana takıldım. :) Her neyse konuyu saptırmayalım, bu tür konularda bilgi sahibi olanlar konuşursa; konu sahibinin kafası karışmaz. İyi forumlar.

6 aydan fazla XenForo kullanıp "Xenfero" diye yazmana takıldım. :) Her neyse konuyu saptırmayalım, bu tür konularda bilgi sahibi olanlar konuşursa; konu sahibinin kafası karışmaz. İyi forumlar.

Xenfero dememden ne demek istediğimi anlıyorsun zaten. Duyar kasmaya gerek yok en doğru şekilde yazan sensin hocam :)
Konu sahibine gelecek olursak da eğer ücretsiz paket kullandıysan paketin limitlerini zorladığın içindir. İyi forumlar.

Geri
Yukarı